Bamibkowiec zasługuje na kare
#1
Twój nick: xTrapBoy
Nick oskarżonego: Bambikowiec/_CoffeeBoy_ główne: _CoffeeBoy_
Opis sytuacji: Jako gracz trybu SB2 proszę w imieniu wielu graczy o karę dla Bambikowca/_CoffeeBoy_ za całokształt zachowań, jakie pokazywał na trybie w ciągu ostatnich 3-4 tygodni. Jesteśmy bardzo poirytowani jego obecnością i zachowaniem, które jest uwłaczające innym graczom. Powody, czemu chcemy, by Bambikowiec poniósł karę:
*Zepsuł on gospodarkę trybu, sprzedając spawnery i cenne przedmioty po zaniżonych cenach, przez co teraz trudno jest znaleźć klientów, bo ceny poszły nawet 2-3 razy w górę i nikt nie kupuje
*Jest on arogancki, omija cenzurę, ponadto psuje humor innym
*Jest nachalny i domaga się atencji, a gdy jej nie otrzymuje zachowuje się jak zwykłe dziecko obrażając wszystkich
*Prosi o itemki, oszukuje, nachodzi graczy



Nie domagamy się o karę w stylu permban(chociaż taką bardzo byśmy chcieli) ale rozsądna byłaby kara 30 dni bana. Gracz wmawiał wszystkim przez dobre kilka dni po banie z powodu mk, że się zmienił, a wczoraj i dzisiaj zaczął już wracać do poprzedniego zachowania. Na serwerze powstał też anty-fanklub Bambikowca i wszyscy jego członkowie(jakieś 20 stałych graczy) piszą często w obecności Bambikowca "JB" co ma się odnosić do "JD"(każdy chyba wie o co chodzi).

Proszę bardzo wszystkich graczy SB2, by wypowiedzieli się w tej sprawie, każde zdanie się liczy!

Wiadomość do administracji: Nie, to nie jest grupowy lincz, to jest po prostu głos ludu, który chce się pozbyć największego pasożyta i zakały trybu.

Dowód/Screen: Osobiście nie mam żadnych screenów, ale myślę, że wypowiedzi innych graczy wystarczą do tego.
******[ Piszę w imieniu wielu osób: vrednaa, zukuu, cl0vd, brunettefoxy, orangutanik, blabla88, xTrapBoy z pośród 9 aktywnych aż 7 wyraziło sprzeciw, a jeszcze o wiele więcej tak sądzi, przez tego gracza odeszło już parę osób, liczę na wyrozumiałość administracji oraz na odpowiedź wątku od Cichuska, nie przestaniemy się domagać kary, ponieważ ten gracz psuje rozgrywkę i może się skończyć wszystko grupowym protestem graczy na forum. Myślę, że Właściciel okaże nam wyrozumiałość i że nie będziemy mogli przez niego cierpieć
[Obrazek: unknown.png]
#2
Był już robiony w tej sprawie ticket na Discordzie, już na niego odpowiedzieliśmy. Moderacja (Cichusek / Boczek) nie dają banów na 30 dni za zmianę gospodarki (spawnery), Jeżeli nie macie żadnych screenshotów to przykro mi, ale nic w tej sprawie nie zrobicie, bo jednak do skargi dowody są niezbędne.
A te podpisy, to nie wiem po co zbieracie, skoro nie macie nawet dowodów na jego winę (trochę to śmieszne). A mi cały wątek i te "JB" wygląda na zwykłe nękanie gracza.
#3
Powiem osobiscie od siebie i odwolam sie do punktu pierwszego. Nie mozesz zabronic mu sprzedawac spawnerow po zanizonej cenie nawet jak psuje to handel i gospodarke na trybie. To jego sprawa co i za ile sprzedaje tyle z mojej strony , pozdrawiam.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#4
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=45053 kolejny watek wam nie da zamierzanych efektow, wiec nie wiem po co nastepny...
#5
(11-13-2020, 20:24)h3zquu napisał(a): A mi cały wątek i te "JB" wygląda na zwykłe nękanie gracza.

Przykre, że to nie ty spędzasz z nim tyle godzin na jednym trybie. Mogłabym napisać to samo, że moja osoba czuje się nękana przez niego. 

Ktoś może napisać, że PrZeCiEz MaCiE iGnOrE, tylko, że to wasze ignore nie naprawi jego zachowania, i owszem ja mogę go zignorować, ale ktoś inny tego nie zrobi i będzie użerał się z g****m. 

Z kolejnego punktu widzenia ban 'z czapy' dla niego nie rozwiąże nam wszystkich problemów. Jeśli mam być szczera to na obecną chwilę pozostaje nam gromadzenie dowodów.
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości