Ban?
#1
Twój nick: sh00cker
Nick oskarżonego: nie wiem
Opis sytuacji: Dostałem bana za cheaty, tylko że takowych nie miałem, mógłby któryś z adminów się jakoś do tego odnieść? Bo sam nie wiem co źle zrobiłem.
Dowód/Screen:
#2
Może poprostu grałeś na huzunce miałeś speedmine co kolwiek, jak byłeś na bp, 1.8 czy coś było zrobić screenshota i im to udowodnić.



Nie ma lipy, same brzozy.



#3
(11-13-2020, 19:38)Szachmatezziakuu napisał(a): Może poprostu grałeś na huzunce miałeś speedmine co kolwiek, jak byłeś na bp, 1.8 czy coś było zrobić screenshota i im to udowodnić.

Na 99% trafilo mu sie zbanowane ip.


Sprobuj zrestartowac router, jesli to nie pomoze to musisz poczekac na administracje.
Niedostępny
#4
[Obrazek: lkAvU56.png]
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Mordeczki, gram na czystej wersji 1.13
#6
to bylo 2 dni temu i zwyczajnie nie pamietam. jakbys napisal odrazu to ze szczegolami wyjasnilbym Ci za co Cie zbanowalem, ale dzisiaj po prostu nie mam pojecia za co dostales bana. tak czy siak nie mam w zwyczaju rozdawac bany za darmo, wiec uwazam, ze jest sluszny.
#7
(11-14-2020, 11:50)Boczek napisał(a): to bylo 2 dni temu i zwyczajnie nie pamietam. jakbys napisal odrazu to ze szczegolami wyjasnilbym Ci za co Cie zbanowalem, ale dzisiaj po prostu nie mam pojecia za co dostales bana. tak czy siak nie mam w zwyczaju rozdawac bany za darmo, wiec uwazam, ze jest sluszny.
Z całym szacunkiem, ale w bieżącym tygodniu grałem 4 razy, bilem blazy i kopałem kwarc napotkany w netherze więc nie wiem na jakiej podstawie jest ten ban, ostatnio spadłem z klocka na /warp parkour na classicu i mogłem spadac z wyskosci na /spawn bez obrażeń, co widział gracz 18iq_( jeżeli nie pomyliłem nazwy), wiecej na pewno nie można było zauważy żadnych innych ,,nielegalnych" zachowań.

(11-15-2020, 02:41)sh00cker napisał(a):
(11-14-2020, 11:50)Boczek napisał(a): to bylo 2 dni temu i zwyczajnie nie pamietam. jakbys napisal odrazu to ze szczegolami wyjasnilbym Ci za co Cie zbanowalem, ale dzisiaj po prostu nie mam pojecia za co dostales bana. tak czy siak nie mam w zwyczaju rozdawac bany za darmo, wiec uwazam, ze jest sluszny.
Z całym szacunkiem, ale w bieżącym tygodniu grałem 4 razy, bilem blazy i kopałem kwarc napotkany w netherze więc nie wiem na jakiej podstawie jest ten ban, ostatnio spadłem z klocka na /warp parkour na classicu i mogłem spadac z wyskosci na /spawn bez obrażeń, co widział gracz 18iq_( jeżeli nie pomyliłem nazwy), wiecej na pewno nie można było zauważy żadnych innych ,,nielegalnych" zachowań.

Zresztą, nie po to kupiłem vipa żeby teraz używać cheatów xd
#8
No to fajnie, dzieki za odzew w sprawie Wink
#9
Trochę to słabe zachowanie odpowiadać na każdy wątek oprócz mojego Wink

(11-14-2020, 11:50)Boczek napisał(a): to bylo 2 dni temu i zwyczajnie nie pamietam. jakbys napisal odrazu to ze szczegolami wyjasnilbym Ci za co Cie zbanowalem, ale dzisiaj po prostu nie mam pojecia za co dostales bana. tak czy siak nie mam w zwyczaju rozdawac bany za darmo, wiec uwazam, ze jest sluszny.

Po 1. Nawet mnnie na serwerze nie było jak mi go dałeś..
Po 2. Nie było ani jednej skargi na mnie.
Po 3. Ban zaraz minie i wam sie rozejdzie po kościach, ale serdecznie nie pozdrawiam
#10
kochanie przestan odswiezac tematy co 3 godziny i czekaj cierpliwie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości