Bambikowiec zasługuje na kare
#1
Twój nick: BrunetteFoxy
Nick oskarżonego: Bambikowiec/_CoffeeBoy_
Opis sytuacji: Jako gracz trybu SB2 proszę w imieniu wielu graczy o karę dla Bambikowca/_CoffeeBoy_ za całokształt zachowań, jakie pokazywał na trybie w ciągu ostatnich 3-4 tygodni. Jesteśmy bardzo poirytowani jego obecnością i zachowaniem, które jest uwłaczające innym graczom. Powody, czemu chcemy, by Bambikowiec poniósł karę:
*Zepsuł on gospodarkę trybu, sprzedając spawnery i cenne przedmioty po zaniżonych cenach, przez co teraz trudno jest znaleźć klientów, bo ceny poszły nawet 2-3 razy w górę i nikt nie kupuje
*Jest on arogancki, omija cenzurę, ponadto psuje humor innym
*Jest nachalny i domaga się atencji, a gdy jej nie otrzymuje zachowuje się jak zwykłe dziecko obrażając wszystkich
*Prosi o itemki, oszukuje, nachodzi graczy
*Wraz ze swoimi "ziomkami" zmawia serwer przeciwko jednej osobie. Sama przez niego byłam nazywana "atencjuszką" przez dobry tydzień bo pisałam wiadomości typu "Hej, jak wam minął dzień?"


Nie domagamy się o karę w stylu permban(chociaż taką bardzo byśmy chcieli) ale rozsądna byłaby kara 30 dni bana. Gracz wmawiał wszystkim przez dobre kilka dni po banie z powodu mk, że się zmienił, a wczoraj i dzisiaj zaczął już wracać do poprzedniego zachowania. Na serwerze powstał też anty-fanklub Bambikowca i wszyscy jego członkowie(jakieś 20 stałych graczy) piszą często w obecności Bambikowca "JB" co ma się odnosić do "JD"(każdy chyba wie o co chodzi).

Proszę bardzo wszystkich graczy SB2, by wypowiedzieli się w tej sprawie, każde zdanie się liczy!

Wiadomość do administracji: Nie, to nie jest grupowy lincz, to jest po prostu głos ludu, który chce się pozbyć największego pasożyta i zakały trybu.

Dowód/Screen: Osobiście nie mam żadnych screenów, ale myślę, że wypowiedzi innych graczy wystarczą do tego.
#2
bez dowodow nikt nie dostanie bana. przypominam o komendzie /ignore


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości