Propozycja do zabójstw z powietrza
#1
Question 
Dlaczego za zabójstwo typu zrzucenie kogoś z wieży dostaje się tylko pieniądze, a nie level? Trochę to irytujące bo po paru godzinach grania np. na redzie prawie nic się za to nie ma, nawet te zabójstwa nie zaliczają się do statystyk. Tym bardziej że nawet jak ktoś po prostu jest nad ziemią (np. podskoczy) i się go zabije to za to też nie dostaje się lvl'a.
Mam 2 propozycje:
1. Zrobić tak, żeby po zabójstwie kogoś nie będącego na ziemi dostaje się normalnie level.
albo
2. Zrobić tak, żeby po takim zabójstwie kill był wliczany w statystyki (/staty), ale nie do samego poziomu.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#2
Jest to zbugowane, bo czasem dostajesz sam level. Poza tym ja bym tego nie zmieniał, bo do poziomu powinno zaliczać się zabójstwo, a nie zepchnięcie z bloku. Jest dobrze tak jak jest i raczej nikt do tego problemu nie ma, bo i tak większość jest szczęśliwa, że dostają $$, a level to tylko statystyka....
#3
Ja tam jestem szczesliwy z pieniedzy. (I tak nie potrzebuje poziomu bo mam w miare wysoki)
<Podbijam to co napisal Hesku
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#4
Hezqu ma racje nie potrzeba
#5
(11-12-2020, 14:43)h3zquu napisał(a): Jest to zbugowane, bo czasem dostajesz sam level. Poza tym ja bym tego nie zmieniał, bo do poziomu powinno zaliczać się zabójstwo, a nie zepchnięcie z bloku. Jest dobrze tak jak jest i raczej nikt do tego problemu nie ma, bo i tak większość jest szczęśliwa, że dostają $$, a level to tylko statystyka....

Zepchnięcie kogoś z bloku to teoretycznie ( i praktycznie) też zabójstwo ;V...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Był kiedyś o tym wątek, sam to pisałem. Mimo to jestem na nie, łatwo jest kogoś zepchnąć zwłaszcza tym PP pistoletem lub karabinem. 10$ to i tak spoko nagroda. Zwłaszcza że gdy giniesz od upadku nie spada ci K/D
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
(11-12-2020, 20:08)ZombieNinja365 napisał(a): Zwłaszcza że gdy giniesz od upadku nie spada ci K/D

Natomiast nie wzrasta ci K/D kiedy ty kogoś zabijesz.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości