level up: ułatwiamy [3x, próbujemy]
#18
(11-10-2020, 21:19)PanGawrosz napisał(a):
(11-10-2020, 21:01)FLP napisał(a): sprawdziłem sobie ten plugin i wygląda naprawdę obiecująco. konfiguracja broni nie wygląda na skomplikowaną, większy poziom kontroli jest oczywiście w plikach tekstowych, lecz można wykorzystywać i in-game i w configach. przykłady na filmiku autora są z wykorzystaniem dużej ilości entities, a dokładniej strzał, których ogromne ilości lagują klienta (w mniejszym stopniu serwer), ale myślę, że bronie u nas będą dużo mniej radykalne

co do usunięcia poziomów, to jestem jak najbardziej za co może niektórych zdziwić, z małym ale - niektóre osoby mogą się poczuć wręcz oburzone, że poziom zbierany przez tyle godzin gry po prostu przepadnie, więc można dać tym najlepszym jakiś mały, kosmetyczny bonus. może inny kolor zbroi, może informacja przy sprawdzaniu /pvp. nie mam konkretnego pomysłu co mogłoby być takim prezentem, ale jednak myślę, że sama koncepcja jest fair
Co do odpowiedzi FLP gram na wielu serwerach pvp i tam za top 1-3 są rozdawane zazwyczaj rangi. Mysle ze FLP i oski powini mieć te rangi VIP na zawsze.Hub z tego co wiem ma svipa na zawsze.

Nowa edycja? To i nowy Spawn oraz mapa. Dobry pomysł wymyśliłeś aby połączyć mniej więcej chestpvp i pvp-pistolety

Wiem ze nie ufasz wielu gracza ale proponuje banus dla graczy: aby zrobili mapę pvp-pistolety i nagrali filmik oraz wrzucali filmiki na forum. Taki mini event by uszczęśliwiłby graczy którzy lubią bardzo budować 
Co do samej mamy proszę o zostawienie tych tuneli jeśli ktoś będzie budował mapkę
Jeżeli zbalansowane będą ekwipunki to ok, ale ja wolałbym dać bardziej "kosmetyczne" rzeczy, typu inny kolor nicku, czy też inny kolor ekwipunku. A hub ma vipa, bo był jakiś czas pomocnikiem, więc wychodzi na jedno. 
Co do mapy i spawnu, to przecież wiadome. Będę próbował ułatwić to zadanie z 3 osobami, lecz zobaczymy jak to wyjdzie.

Co do tego "bonusu" to jestem przeciwny imho, bo tu obecnie na takie eventy nie ma czasu i sprawdzanie. :p

+ dołączam się do pytania JTdiro.


Wiadomości w tym wątku
level up: ułatwiamy [3x, próbujemy] - przez h3zquu - 11-10-2020, 17:42
RE: level up: ułatwiamy [3x, próbujemy] - przez h3zquu - 11-11-2020, 16:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości