level up: ułatwiamy [3x, próbujemy]
#21
(11-17-2020, 19:32)ZombieNinja365 napisał(a): Za nową edycją. Również za usunięciem poziomu. Proponuję żeby już całkowicie urozmaicić grę dodanie topek z różnych kategorii jak na przykład :
- celne strzały z łuku
- zabójstwa z miecza
- rzucone granaty
- headshoty

Dla osób które mają wyższe levele proponuję po prostu dać range VIP podczas nowej edycji. 1k poziomu =24h vipa co jest moim zdaniem fair nagrodą. Jeśli pomysł z vipem wam się nie podoba to proponuję jakieś 10k monet na start do sklepiku.
Ostatnie urozmaicenie to ,, codzienna nagroda,, w postaci $ na trybie. Codziennie inna, jakaś symboliczna ale żeby była, na przykład między 200-400$ losowo

Topki moga byc (fajny pomysl). Ale co do 1k = 24h vipa to nie. Kazdy latwo moze wbic 1k (kazdy random bedzie mial vipa).  (Nie jest to oplacalne dla cichuska bo kazdy mogl by miec co 3-5dn vipa na 24h -tyle zajmuje wbicie 1k dla try-hardow-.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#22
To z vipem to jest okropny pomysl, bo sporo jest takich osob. Mozna inaczej ich wyroznic, np. kolorem nicku/zbroji

Topka dobry pomysl, ale nie wiem czy do wykonania, bo nie zawsze poprawnie bedzie zaliczac dany strzal, w szczegolnosci z luku (+ zajeloby to pewnie sporo czasu)
Z pieniedzmi to gruba przesada. Przyjdzie taki np. Hub/flp (bez urazy) i beda miec po kilkadziesiat tysiecy na koncie na "OP bronie".
#23
Źle mnie zrozumieliście. Vipy chcę zrobić tylko jednorazowo dla osób 10k lvl +. Takich osób nie ma aż tak dużo. Przykładowo gracz z 21k lvlu po pierwszym zalogowaniu na nową edycję dostaje vipa od tego momentu i trwa on 21 dni. Po tym okresie się kończy i już go nie ma. A alternatywa z kasą była taka żeby 10k dostały takie osoby także Jednorazowo i tylko 10k, nic więcej Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#24
Ale 10k wystarczy, by kupic sobie lepsze bronie i niszczyc gre innym, a nie na tym polega nowa edycja. Takowe osoby powinny dostac dodatki kosmetyczne, a nie pieniadze czy tez vipy...
#25
A ja się zgadzam z zombieninja
#26
(11-18-2020, 09:09)keinettgaming napisał(a): A ja się zgadzam z zombieninja
Jak się zachłannym na prostszy start na nowej edycji jest, to tak jest.

Poza tym nowa edycja polega na resetowaniu WSZYSTKCIH statystyk łącznie z pieniędzmi i rangą. Czyli wychodzi na to, że dawanie takowym osobom $$$ za poziom nie należy do nowej edycji i na takie coś Cichusek nie pójdzie po prostu. Z VIPem jeszcze gorzej pewnie byłoby, to to już w ogóle... 

Jeżeli chce się wynagrodzić takie osoby, to innym kolorem zbroji/nicku, bądź jakiegoś prefixu na chacie - po prostu coś dekoracyjnego, bo tak to dawając 1000$ osobom za każde 1000/10000 poziomów, to nie dość, że ułatwi się tym osobom gre, to jeszcze utrudni nowym osobom, którzy zaczynają od zera i nie mieli tak wysokiego poziomu. Dlatego ta opcja odpada.
#27
I jak idą prace?

//edit: Oficjalnie edycja wyszła, 14/02.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości