Loganie i wyzwiska
#1
Twój nick: Jakubek62
Nick oskarżonego: 00_kox
Opis sytuacji: loganie i wyzwiska
Dowód/Screen: w załączniku
Niestety to nie wszystkie screeny bo da sie max 5                     

Jak coś to niektóre screeny wysłał mi kolega na dc
Shocked Diamond Emerald
#2
Wielokrotnie skarżył się on na lagi, co widać po podwójnym kicku. Na discordzie pokazywał, że ping skacze mu do 1000, pozdrawiam. Z resztą z tego co zauważam, to podwójny kick oznacza kick z powodu lagów (w sensie, że pojawiają się 2 wiadomości).
Poza tym istnieje coś takiego jak F2 lub Print screen. Te screenshoty są tak ucięte, że mogę sądzić, że ukrywasz huzuni albo innego cheata (jakość też kiepska). Następnym razem rób screenshoty, a nie zdjęcia z telefonu.
#3
Rozumiem
Shocked Diamond Emerald
#4
Jak dla mnie na bana wyraźnie logal gdy nie mógł sobie dać rady....

(11-08-2020, 14:25)h3zquu napisał(a): Wielokrotnie skarżył się on na lagi, co widać po podwójnym kicku. Na discordzie pokazywał, że ping skacze mu do 1000, pozdrawiam. Z resztą z tego co zauważam, to podwójny kick oznacza kick z powodu lagów (w sensie, że pojawiają się 2 wiadomości).
Poza tym istnieje coś takiego jak F2 lub Print screen. Te screenshoty są tak ucięte, że mogę sądzić, że ukrywasz huzuni albo innego cheata (jakość też kiepska). Następnym razem rób screenshoty, a nie zdjęcia z telefonu.
Nie obchodzi mnie to, czy wylogowywał się przez słaby internet... Innych graczy też zgłaszał w taki sposób i dostawali bana Big Grin
#5
nie zostanie zbanowany. nie wiem czy uciekal od walki czy po prostu go wyrzucalo. na dodatek za kazdym razem zabieralo mu po 10 lvl. jesli rzeczywiscie uciekal od walki to musze to zobaczyc na nagraniu lub osobiscie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości