Riki tiki narkotyki
#1
Z tego co pamiętam jest taki ,, mod,, jeśli można tak to nazwać że wybrany item można tak ustawić aby po kliknięciu na niego PPM został zastosowany efekt na użytkowniku jak po zjedzeniu rozdymki czyli nudności itd itp. Proponuję dodać takie coś na jakimś rzadkim itemie typu perła albo łza ghasta ( cokolwiek byle rzadkie) żeby urozmaicić grę poprzez tworzenie takich odurzających środków. Lub jeśli jest to możliwe dodać crafting takiej rzeczy tak jak np z tą zbrojką było. Ważne tylko żeby to nie było łatwe i tanie do scraftowania aby odzwierciedlić trochę realia życiowe bo przecież taki biały proszek nie chodzi tanio. Fajnie jakby przykładowo za 1 sztuke takiego narkotyczku trzeba było dać jakieś skomplikowane itemy do craftingu za 1 sztukę. Zawsze to doda sporo funu do gry i ją urozmaici. Piszcie co o tym sądzicie Smile))

A no i miło by było gdyby powstało na początek chociaż kilka rodzajów takich narkotyków. Jedne rzadsze typu : meta, zioło itp a inne droższe i bardziej skomplikowane do zrobienia - koks itp. Naprawdę można porobić fajne sklepy i ożywi to grę Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Jestem za ale efekt tego musiałby być na 5 minut albo więcej
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#3
5 min to za dużo, 30 sekund w zupełności wystarczy Smile)
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
(11-07-2020, 15:49)ZombieNinja365 napisał(a): Z tego co pamiętam jest taki ,, mod,, jeśli można tak to nazwać że wybrany item można tak ustawić aby po kliknięciu na niego PPM został zastosowany efekt na użytkowniku jak po zjedzeniu rozdymki czyli nudności itd itp. Proponuję dodać takie coś na jakimś rzadkim itemie typu perła albo łza ghasta ( cokolwiek byle rzadkie) żeby urozmaicić grę poprzez tworzenie takich odurzających środków. Lub jeśli jest to możliwe dodać crafting takiej rzeczy tak jak np z tą zbrojką było. Ważne tylko żeby to nie było łatwe i tanie do scraftowania aby odzwierciedlić trochę realia życiowe bo przecież taki biały proszek nie chodzi tanio. Fajnie jakby przykładowo za 1 sztuke takiego narkotyczku trzeba było dać jakieś skomplikowane itemy do craftingu za 1 sztukę. Zawsze to doda sporo funu do gry i ją urozmaici. Piszcie co o tym sądzicie Smile))

A no i miło by było gdyby powstało na początek chociaż kilka rodzajów takich narkotyków. Jedne rzadsze typu : meta, zioło itp a inne droższe i bardziej skomplikowane do zrobienia - koks itp. Naprawdę można porobić fajne sklepy i ożywi to grę Smile

dzieci beda sie od malego uczyc co dobre, jestem za
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
Według mnie nie jest potrzebne to, a takie coś da się napisać w skrypcie. Z resztą, po co takie coś na Classicu, inni zaczną się bawić w tzw "dillerkę", domy publiczne z owymi środkami.
Btw. jak już takie coś robić, to tylko przez podpisany specjalnie item, który można z czegoś wydropić/zdobyć (nienaturalnie), a nie jakieś łzy ghasta.
#6
Można tak zrobić z czegokolwiek bo wiem że się na pewno da. Pisałem że może to być osobny item bądź crafting, dla mnie crafting byłby lepszym rozwiązaniem bo jak pisałem nie łatwo zdobyć takie rzeczy w aktualnym życiu więc skomplikowany craft do tego byłby jak najbardziej na miejscu
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
Problemem może być używanie tego na PvP, na kimś.
#8
To jest Classic...
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#9
(11-07-2020, 16:28)Toiru napisał(a): Problemem może być używanie tego na PvP, na kimś.

Nie nie, żeby taki efekt był zastosowany gracz sam musi wziąć item do ręki i go ,, użyć,, ppm. Źle mnie zrozumiałeś

(11-07-2020, 16:31)Jawel napisał(a): To jest Classic...

Classic - odzwierciedlenie normalnego survivalu ( życia)
W prawdziwym życiu nie istnieją używki?
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#10
(11-07-2020, 16:47)ZombieNinja365 napisał(a):
(11-07-2020, 16:28)Toiru napisał(a): Problemem może być używanie tego na PvP, na kimś.

Nie nie, żeby taki efekt był zastosowany gracz sam musi wziąć item do ręki i go ,, użyć,, ppm. Źle mnie zrozumiałeś

(11-07-2020, 16:31)Jawel napisał(a): To jest Classic...

Classic - odzwierciedlenie normalnego survivalu ( życia)
W prawdziwym życiu nie istnieją używki?

W prawdziwym życiu kopiesz diamenty w kopalni? Nie, więc po co te porównania xd.
Poza tym to nie pasuję w idee classica... Classic ma być raczej spokojnym trybem, a nie pełnym używek...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości