Asysta - PvP z Pistoletami
#1
Dobry wieczór.
Szanowna Administracjo, Drodzy Gracze, wychodzę do was z propozycją dodania na trybie pvp z pistoletami systemu asysty za zabójstwo. Taka asysta by np. dodawała $2 do konta. Umiliło oraz urozmaiciło by to grę. Dziękuję oraz proszę o uwagi poniżej.
Życzę wszystkiego dobrego.
Boczek_JR
#2
popieram
#3
Jestem za, cóż mogę powiedzieć przydają się zmiany bo codziennie o prawie każdej godzinę gra 7, 8 osób a wczoraj grało ponad 2 tabele....
#4
Jestem za, wiele razy ktos podbieral fragi, a nic za to sie nie dostaje.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Jestem za, proponuje nagrode w postaci 5$ przy zabraniu ponad 50% hp.
Niedostępny
#6
Jestem za... ale pytanie, czy to czasem bugowac sie nie bedzie. Musialyby zostac wprowadzone pewne limity, ze tylko 3 asysty od killa, bo rzucajac granat i nasionka na 1f idzie latwo wtedy te 5$ nafarmic.
#7
(11-06-2020, 22:38)h3zquu napisał(a): Jestem za... ale pytanie, czy to czasem bugowac sie nie bedzie. Musialyby zostac wprowadzone pewne limity, ze tylko 3 asysty od killa, bo rzucajac granat i nasionka na 1f idzie latwo wtedy te 5$ nafarmic.

Można i tak, te 3 asysty od killa przemawiają do mnie bardziej.
#8
jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#9
Jestem za
Shocked Diamond Emerald
#10
Jestem za, dobra propozycja
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości