nerf nasionek.
#11
VIP ma być mocniejszy od gracza
#12
(11-06-2020, 21:08)Awp93853 napisał(a): Zgadzam sie ze snajperka, shot zabija za 1 strzalem a snajeprka co?, jest bez uzyteczna

Jak dla ciebie snajperka jest bezużyteczna, to polecam nauczyć się grać.

Zmniejszenie liczby tych odprysków i odrzutu powinno być wystarczające.
#13
(11-07-2020, 09:06)keinettgaming napisał(a): VIP ma być mocniejszy od gracza

I jest - lepszy set, lepszy miecz, dodatkowy karabin i nasiona, ktore powinny przejsc nerfa. Nie wystarcczy ci tych dodatkow? Poza tym, przypomne, ze i tak vipa jest ciezej zabic, ze wzgledu na set, a nasionka to zwykla farma poziomu na np. 1e, 1f, a jak sie innych pytalem o zdanie to poparli to (i tak, randomowe osoby). A przypominam: vip nie ma byc ranga p2w.
#14
(11-07-2020, 09:27)h3zquu napisał(a):
(11-07-2020, 09:06)keinettgaming napisał(a): VIP ma być mocniejszy od gracza

I jest - lepszy set, lepszy miecz, dodatkowy karabin i nasiona, ktore powinny przejsc nerfa. Nie wystarcczy ci tych dodatkow? Poza tym, przypomne, ze i tak vipa jest ciezej zabic, ze wzgledu na set, a nasionka to zwykla farma poziomu na np. 1e, 1f, a jak sie innych pytalem o zdanie to poparli to (i tak, randomowe osoby). A przypominam: vip nie ma byc ranga p2w.

Zgadzam sie z nerfem tych nasionek. Sam jak mialem vipa robilem w 10min z 1000+ dolarow.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#15
Jestem za nefrem dla nasion.
MEFEDRON


Niedostępny
#16
Oczywiscie ze jestem za, wchodzac na 1-F gosc rzuca nasionka, granata i wpycha cie karabinem w nie. Jak nowy gracz moze na spokojnie sobie zagrac, a co mowic o starych wyjadaczach?
Pozdrawiam
Niedostępny
#17
To skoro już te nasionka chcecie znerfic to dodajcie spowrotem odskocznie ale żeby miała tylko 1 ładunek i żeby reload zajmował 1 min
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#18
(11-07-2020, 15:56)ZombieNinja365 napisał(a): To skoro już te nasionka chcecie znerfic to dodajcie spowrotem odskocznie ale żeby miała tylko 1 ładunek i żeby reload zajmował 1 min

Nie po to została usuwana, by ją przywracać. Poza tym przyniesie same niekorzyści po dodaniu. VIP znów stanie się P2W (przypomnę, że już był wariant z 1, czy tam 2 ładunkami i reload trwał ZNACZNIE dłużej).
Nerf nasionek ma polegać na zbalansowaniu tego, żeby nie zarabiało się tego łatwo (przeciwny bo se svipa dziś kupił xd). Przy takiej ilości graczy na 1f rzucając jedno nasionko jesteś w stanie zarobić 60$. Licząc rzucenie 10 takich masz już 600$, co moim zdaniem jest OP. Poza tym, to nie są nerfy, które mają "zniszczyć" owy item, ma po prostu zostać zbalansowany.

A gadki, że VIP ma być lepszy od gracza zostawcie dla siebie, bo VIP wystarczająco ma ułatwioną grę (karabinek, nasionka, lepszy miecz, zbroja - dalej wam mało?)
#19
Przecież VIP kosztuje raptem 7 zł więc nie rozumiem o co ta cała afera, nie mam nic przeciwko nerfowi tych nasion ale przydałoby się coś w zamian, bez sensu cały czas nerfic tego vipa

A argument że jestem przeciw bo dziś sobie kupiłem jest za przeproszeniem wyciągnięty z tyłka bo grałem ponad 4 miesiące bez vipa albo lepiej
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#20
(11-07-2020, 16:14)ZombieNinja365 napisał(a): Przecież VIP kosztuje raptem 7 zł więc nie rozumiem o co ta cała afera, nie mam nic przeciwko nerfowi tych nasion ale przydałoby się coś w zamian, bez sensu cały czas nerfic tego vipa

A argument że jestem przeciw bo dziś sobie kupiłem jest za przeproszeniem wyciągnięty z tyłka bo grałem ponad 4 miesiące bez vipa albo lepiej
Ten argument specjalnie skreśliłem, bo miał być w celach humorystycznych.

Poza tym, VIP nie jest cały czas nerfiony, to dosłownie 2 nerf dla tej rangi. Usunięcie odskoczni było wymagane, bo była ona po prostu za OP a sama ranga P2W była. Co do nasion nie mam zamiaru się powtarzać, wypisałem kilka postów na ten temat, polecam poczytać, dlaczego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości