nerf nasionek.
#1
Proponuję wprowadzić nerf nasionek. Dlaczego?
1) Wylatuje z nich aż 8 nasionek, zadających obrażenia podobne do jednego normalnego granatu (z resztą, wszystkich wywala prosto pod główne, które zabija)
2) Jest to za łatwe wbijanie poziomów/pieniędzy dla graczy (rzucenie na 1-F, 1-E skutkuje zabiciem wszystkich)
3) Wkurzają tym, że mają cooldown podobny do normalnego granatu. Co 2 wejścia na takowe 1-F i nikogo nie ma. Irytuje to.

Moje propozycje to:
- Zmniejszenie liczby nasionek z 8 (nie jestem pewny) do 5-6 przy wylatywaniu
- Lekkie zmniejszenie odrzutu (cofki i tak dają za wygranę...)
- Zwiększenie cooldownu na używanie ich.
- Mała zmiana w obrażeniach... chociaż samo zmniejszenie wylatywania powinno dać efekty, to jednak do zastanowienia (PODKREŚLE: DO ZASTANOWIENIA SIĘ).
#2
A ja proponuję żeby snajperka po heeadshocie zdawała nie 4 hp jak teraz, tylko 5,5. To nie jest pistolet tylko snajperka, coś co w rzeczywistości oneshotuje
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(11-06-2020, 21:01)HubPlayGames napisał(a): A ja proponuję żeby snajperka po heeadshocie zdawała nie 4 hp jak teraz,  tylko 5,5. To nie jest pistolet tylko snajperka, coś co w rzeczywistości oneshotuje

Coś, co w rzeczywistości nie trafia w 100% z głowy, tylko ma jednak pewien rozrzut. Tutaj wszystko trafia zgodnie z celownikiem w MC, więc nie wiem czy sens jest porównywania tego do normalnej broni. 
Poza tym co ma to do nasionek XD?
#4
Po hub z tym się zgadzam
#5
Zgadzam sie ze snajperka, shot zabija za 1 strzalem a snajeprka co?, jest bez uzyteczna
#6
Z nasionkami to bym się nie zgodził w sumie to po to jest vip aby mieć jakieś kozackie przydatne rzeczy, jedyne z czym bym się zgodził to aby zmniejszych ich liczność do 5-6, i tyle , a ze snajperką to inna sprawa teraz to jak się kogoś goni to czasem trzeba nawet 4 heady strzelić aby zabić , powinno zabierać z 5,5/6 , było by to spore ułatwienie i umilenie rozgrywki
Shocked Diamond Emerald
#7
(11-06-2020, 22:02)keinettgaming napisał(a): Sojusze maja zostac

Bo bez nich nie dasz rady?

Wedlug mnie naprawde fajnym pomyslem bedzie ograniczenie sojuszy do kilku graczy, bo jest duzo osob, ktore zbieraja wszystkich kolegow i mozna jedynie probowac zabijach ich pojedynczo ginac przy tym jeszcze wiecej razy, nowi gracze maja jeszcze gorzej.

Jestem za nerfem nasionek.

Jesli snajperka bedzie miala calkiem inna mechanike to moze nawet zabierac 20hp jednym strzalem, ale jako bron z ktorej strzela sie w biegu bez odrzutu powinna miec damage taki jaki ma aktualnie.
Niedostępny
#8
Może nie żeby od razu zmniejszać obrażenia w końcu granat to granat ale zmniejszenie ilość nasionek to faktycznie dobra rzecz...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#9
(11-06-2020, 22:30)Kaukazu napisał(a): Może nie żeby od razu zmniejszać obrażenia w końcu granat to granat ale zmniejszenie ilość nasionek to faktycznie dobra rzecz...

Opcjonalnie dalem obrazenia, niekoniecznie musi byc to nerfione. Bardziej chodzi o zmniejszenie ilosci oraz moze rozrzut. 

Co do odowiedzi jakubka:
Owszem, vip powinien miec dodatki i ma - chore nasionka karabin z duzym odrzutem i caly magazynek (nawet nie) by zabic, lepszy set, lepszy miecz. Nie wystarcza? To przykro mi, ale nasionka powinny zostac znerfione lekko, bo to sie robic zaczyna smieszne...

Oraz prosze zmienic temat snajperek, gdyz tutaj nie chodzi o snajperke, a o nasionka.
#10
Jestem za.
Przychodzi taki VIP, i w pare sekund ma +5 do lvl
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości