Zbrojki
#11
(11-06-2020, 18:17)Kaukazu napisał(a):
(11-06-2020, 18:03)HubPlayGames napisał(a):
(11-06-2020, 17:57)Kaukazu napisał(a): A może zamiast tego jakiś właściwy balans broni ;d...

Rozwin myśl........
Shotgunem można czasami strzelać przez ściany i praktycznie na jeden cios zabić gracza nawet vipa, widziałem gościa który za pomocą Micro SMG przeleciał z żółtego bloku na szczyt reda, nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś użył przy mnie C4, prędzej keinet trafi z łuku niż seria z ak cie nie wbije w podłogę/ścianę, walka na miecze sprowadza się do tego kto pierwszy kogo uderzy bo dalej będzie ci tylko cofać i nic nie zrobisz...

A propozycja o tym skończyła się tak: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=43970
Efekt: dalej nic. 

Poza tym nowe kolory zbrój nie przyniosą sporego efektu jeżeli chodzi o ten tryb.. Wizualnie dobra, ale no trochę meh, za tydzien/dwa pewnie znów przestanie tam grać. :p 
Ale dobra, co do kolorów, ja bym wybierał coś z tych: [Obrazek: 40779c33a1570.png]
#12
Ten 3 spoko taki już na zimę ale nwm czy nie za wcześnie trochę xd
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
(11-06-2020, 20:53)HubPlayGames napisał(a): Ten 3 spoko taki już na zimę ale nwm czy nie za wcześnie trochę xd

Jeżeli 2 listopada lidl puszcza świąteczną reklamę, to chyba jest dobry czas, z resztą i tak nikt nie wychodzi, ze względu na zaistniałą sytuację...
#14
To w sumie można wprowadzić ten 3, a niedługo zrobić zimowe dodatki na mapie jakoś śnieg i wgl i będzie fajnie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
Jestem za tą 3 opcją Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#16
Refish
#17
Do sklepiku SMS została dodana tęczowa zbroja, więc takie propozycje już będą zbędne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości