Do 3 razy sztuka.
#11
(11-03-2020, 13:30)zukuu napisał(a):
(11-03-2020, 13:26)Frisk napisał(a): zobaczysz 1.16 jak swinia niebo
odpusc sobie ten serwer sie skonczyl

ty zobaczyles tyle swojego rozumu jak swinia niebo,  jestem za

pisze to typ co myslisz ze jak stworza 1873-ty watek to sie moze uda lol
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#12
(11-03-2020, 13:29)Toiru napisał(a):
(11-03-2020, 13:26)h3zquu napisał(a): Creative nie potrzebuje nowej edycji, bo tam masz wszystko xd

Tak, mamy przestarzałą wersję na niektórej brakuje 200+ bloków i przedmiotów, malutkie działki na których nie da niczego zbudować i ponad 2-letnie oczekiwanie na plugin do główek.

Zapomniałem dopisać tam o jednym, że zmiana wersji wypada, przepraszam. Ale też fakt, ale Creative to i tak inna bajka. Classic nie miał oprócz nowego spawnu i dodaniu /parkour dużej aktualizacji. Pora chyba na nią :p
#13
(11-03-2020, 13:33)h3zquu napisał(a):
(11-03-2020, 13:29)Toiru napisał(a):
(11-03-2020, 13:26)h3zquu napisał(a): Creative nie potrzebuje nowej edycji, bo tam masz wszystko xd

Tak, mamy przestarzałą wersję na niektórej brakuje 200+ bloków i przedmiotów, malutkie działki na których nie da niczego zbudować i ponad 2-letnie oczekiwanie na plugin do główek.

Zapomniałem dopisać tam o jednym, że zmiana wersji wypada, przepraszam. Ale też fakt, ale Creative to i tak inna bajka. Classic nie miał oprócz nowego spawnu i dodaniu /parkour dużej aktualizacji. Pora chyba na nią :p

Ostatnie co się zmieniło na Creative to komenda do czyszczenia ekwipunku w marcu a jakaś duża zmiana to może z 3 lata temu.
#14
Na nie, na classicu gra wiele osób. Nieprawdą jest ze wszyscy są za nową edycja. 1.8 jest stabilne i przynajmniej ja nie odczuwam większych problemów, a po wejściu na 1.15 na skyblocka natychmiast FPS spadły. Classic obecnie nie potrzebuje przebudowy, lepiej pomyśleć nas waterblockiem i prisonem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
(11-03-2020, 13:52)HubPlayGames napisał(a): Na nie, na classicu gra wiele osób. Nieprawdą jest ze wszyscy są za nową edycja. 1.8 jest stabilne i przynajmniej ja nie odczuwam większych problemów, a po wejściu na 1.15 na skyblocka natychmiast FPS spadły. Classic obecnie nie potrzebuje przebudowy, lepiej pomyśleć nas waterblockiem i prisonem

tak
#16
ja bym zaktualizował wszystkie tryby oprócz classica co z tego że stoi na 1.8 gdyby był na 1.16 mało osób by wtedy grało
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#17
(11-03-2020, 13:58)ProGejmer2321 napisał(a): ja bym zaktualizował wszystkie tryby oprócz classica  co z tego że stoi na 1.8 gdyby był na 1.16 mało osób by wtedy grało

Za sprawą wsparcia na 1.8 działałby, ale wszystko byłoby zbugowane, poza tym aż tak wam się chce Cheatować? :p + większość osób gra na nowszych wersjach, niż 1.8 (wiem, że jakieś 20-30 osób obecnie na 100%, na teraźniejszą godzinę + wsparcie za sprawą wsparcia nie byłoby źle).
#18
no ja nie cheatuje
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#19
(11-03-2020, 13:52)HubPlayGames napisał(a): Na nie, na classicu gra wiele osób. Nieprawdą jest ze wszyscy są za nową edycja. 1.8 jest stabilne i przynajmniej ja nie odczuwam większych problemów, a po wejściu na 1.15 na skyblocka natychmiast FPS spadły. Classic obecnie nie potrzebuje przebudowy, lepiej pomyśleć nas waterblockiem i prisonem

Szkoda tylko, że aby coś zaproponować tutaj (classic), to trzeba specjalnie szukać pluginów na 1.8. W większości nowe, ŚWIEŻE rzeczy są na wyższe wersje, to jest jeden z głównych powodów do aktualizacji Classica (Creative wsm też się przydałoby), zarówno odświeżenie jest dobrym momentem, gdyż JESZCZE nie ma 1.17 (które zmieni wszystko).

WaterBlock dostał i go to uśmierciło, proszę nie. Prison też nie udźwignie następnej zmiany, więc po co xD.
#20
(11-03-2020, 14:17)h3zquu napisał(a): WaterBlock dostał i go to uśmierciło, proszę nie. Prison też nie udźwignie następnej zmiany, więc po co xD.

sam podajesz argumenty czemu nie robic update
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości