Zgłoszenie gracza
#1
Twój nick: Orangutanik
Nick oskarżonego: BrunetteFoxy
Opis sytuacji: Gracz napisał, że kto pierwszy odwiedzi jego wyspę dostanie spawner, więc z ciekawości postanowiłem sprawdzić. Gracz ustawił miejsce odwiedziń w dziurze gdybym nie miał supervipa oraz komendy lot zapewne bym zginął 
Dowód/Screen: 
[Obrazek: IBTNHIU.png]
#2
Nie widać w owym miejscu dziury. Najlepiej, jakby taka sytuacja została nagrana oraz podlinkowana w skardze. Screenshot w tej sytuacji mało może pomóc, szczególnie, że w tle widać tylko Cobblestone i na chacie jego wiadomość.
#3
Owszem, niestety szybko zamurowała :/ Ale widać, że czas teleportacji był szybki chociażby po chacie i nie zdążyłbym sam "dolecieć" pod wyspę chociażby więc wniosek nasuwa się sam Tongue
#4
(10-26-2020, 11:55)Orangutanik napisał(a): Owszem, niestety szybko zamurowała :/ Ale widać, że czas teleportacji był szybki chociażby po chacie i nie zdążyłbym sam "dolecieć" pod wyspę chociażby więc wniosek nasuwa się sam Tongue
Wniosek wnioskiem, ale potrzeba w tym przypadku jednoznacznych dowodów, że było to tam, bo ja mogę zrobić screenshota podłogi u np. dzik123 i napisać, że tam była dziura, ale zamurował szybko + czas reakcji. To tak nie działa, potrzeba jednoznanczych dowodów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości