[Dwie propozycje]
#11
Jestem za tym i za tym
#12
(10-23-2020, 12:20)vrednaa napisał(a): 1. Proponuję dodać parkour taki jak na Classicu/Adventure, aczkolwiek stawka pieniężna mogłaby zostać zmniejszona lub całkowicie wycofana.
2. Możliwość zwiększenia limitu lejów na wyspie poprzez wykupienie takiej funkcji za jakąś ładną sumkę.

edit/ Przy okazji- skoro ze sklepu został wycofany prażony owoc (a sądzę, że przywrócenie go byłoby idiotycznym pomysłem, ze względu, że część graczy tylko czeka, aż on wróci) może przywrócisz żwir, gdyż uprzednio perły zajęły jego miejsce. To tylko propozycja, chętnie rozważę inne rzeczy byleby miejsce nie zostało puste.


jestem za


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
#13
Jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#14
odświeżam
[Obrazek: NbTGMw.png]
#15
Refresh
#16
odświeżam
[Obrazek: NbTGMw.png]
#17
wybacz, ze musialas dlugo czekac na moja odpowiedz, ale nie mialem czasu.
1. dobrze, niebawem dodam parkour na serwer, macie jakies propozycje co do wygladu bloczkow generowanych na torach i stawki $?
2. niestety plugin, ktorego uzywam nie ma mozliwosci aby w jakis sposob zwiekszyc limit lejkow i nie moge tego zmienic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
10 bloków- 1$
25 bloków- 3$
50 bloków- 5$
i każdy kolejny próg bloków to +2$

nie wiem czy będzie jakaś zlepka bloków jak na classicu czy też stawiasz na jednorodność jak w przypadku adventure, ale moją propozycją jest użycie bloków: red nether bricks, purpur block, dried kelp block, honeycomb block


co robimy z prażonym owocem na skupie?
[Obrazek: NbTGMw.png]
#19
wlasnie co z owocem?
#20
Cichusek póki co nie planuje go przywrócić (ani zastąpić innym przedmiotem). Wszystko już wyjaśnione, także można zamykać.
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości