[Dwie propozycje]
#1
1. Proponuję dodać parkour taki jak na Classicu/Adventure, aczkolwiek stawka pieniężna mogłaby zostać zmniejszona lub całkowicie wycofana.
2. Możliwość zwiększenia limitu lejów na wyspie poprzez wykupienie takiej funkcji za jakąś ładną sumkę.

edit/ Przy okazji- skoro ze sklepu został wycofany prażony owoc (a sądzę, że przywrócenie go byłoby idiotycznym pomysłem, ze względu, że część graczy tylko czeka, aż on wróci) może przywrócisz żwir, gdyż uprzednio perły zajęły jego miejsce. To tylko propozycja, chętnie rozważę inne rzeczy byleby miejsce nie zostało puste.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#2
Parkour nie głupi pomysł, jestem za.

Jednak z tymi lejami trochę podchodzi pod P2W. Nie robiłbym czegoś takiego. Bardziej coś jak "upgrade" lejów, ale z tego co wiem płatne pluginy na to są tylko, więc wątpię, aby Cichusek płacił za taką "drobnostkę".

//edit: myślałem, że chodzi o realne pieniądze. W takim razie jestem za obiema propozycjami ;p
#3
jakie paytowin? xD
chodzi o kupowanie ulepszenia wyspy za pieniadze z serwera.
#4
(10-23-2020, 12:28)h3zquu napisał(a): Parkour nie głupi pomysł, jestem za.

Jednak z tymi lejami trochę podchodzi pod P2W. Nie robiłbym czegoś takiego. Bardziej coś jak "upgrade" lejów, ale z tego co wiem płatne pluginy na to są tylko, więc wątpię, aby Cichusek płacił za taką "drobnostkę".

Mógłbyś rozwinąć drugą myśl? Nie jestem jakimś mistrzem pluginów, chodziło mi o serwerowe pieniądze.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#5
(10-23-2020, 12:49)vrednaa napisał(a):
(10-23-2020, 12:28)h3zquu napisał(a): Parkour nie głupi pomysł, jestem za.

Jednak z tymi lejami trochę podchodzi pod P2W. Nie robiłbym czegoś takiego. Bardziej coś jak "upgrade" lejów, ale z tego co wiem płatne pluginy na to są tylko, więc wątpię, aby Cichusek płacił za taką "drobnostkę".

Mógłbyś rozwinąć drugą myśl? Nie jestem jakimś mistrzem pluginów, chodziło mi o serwerowe pieniądze.

A to przepraszam, myślałem, że chodzi o pieniądze realne.
To w takim razie druga opcja jest ok.
#6
Jestem za dodaniem większej ilości lejów za ,, ładną " sumkę pieniędzy, oczywiście mam na myśli $ który zdobywamy na trybie.
Był by to bardzo dobry pomysł. Przy 40 lejkach nie ma co robić.
[Obrazek: unknown.png]
#7
jestem za
#8
refresh
[Obrazek: unknown.png]
#9
Refresh
#10
ref...
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości