Głowy
#1
Witam, chciałbym zaproponować dodanie głów na skyblock 2.0.
Szansze na głowy oczywiście 0.01 %, jak najniższe, żeby to był item bardzo trudny do zdobycia.
Głowy z zombie, pigman, szkielet, pająk, enderman 
Lub dodanie poprostu dropu głów z zwierząt typu:
owca, krowa, kurczak....
Chodzi mi o dodanie jakiś głów, żeby można było tworzyć kolekcje itp.
[Obrazek: unknown.png]
#2
Fajna by była możliwość sprzedawania ich na skupie jak na trybie Prison, tylko z uwagi że będą one rzadsze to za cenę 15k było by dobrze Big Grin
#3
(10-19-2020, 14:25)xTrapBoy napisał(a): Witam, chciałbym zaproponować dodanie głów na skyblock 2.0.
Szansze na głowy oczywiście 0.01 %, jak najniższe, żeby to był item bardzo trudny do zdobycia.
Głowy z zombie, pigman, szkielet, pająk, enderman 
Lub dodanie poprostu dropu głów z zwierząt typu:
owca, krowa, kurczak....
Chodzi mi o dodanie jakiś głów, żeby można było tworzyć kolekcje itp.

szansa lekko wieksza, tyle szansy jest na drop glowy z blaze na classicu i nikt nie zdobyl
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
1% - minimalna szansa, jaka może być na główkę ze zwierząt (obecnie na classicu jest 1,5%), dlatego 0,01% to jest bardzo, ale to bardzo mało, to jest szansa jedna na tysiące...

Btw. aby urozmaicić, to ja bym proponował główki mobów, ale można byłoby je zdobyć tylko i wyłącznie na spawnie, żeby nie było farmienia z mobgrinderów.
#5
Myślę, że zdobywanie głowek na spawnie na expiarce była by trudna do wykonania, ponieważ nie ma takich pluginów, i ciężko było by takie coś zrobić.
[Obrazek: unknown.png]
#6
(11-08-2020, 22:34)xTrapBoy napisał(a): Myślę, że zdobywanie głowek na spawnie na expiarce była by trudna do wykonania, ponieważ nie ma takich pluginów, i ciężko było by takie coś zrobić.

Plugin na główki na classicu jest autroski XD. Wystarczy, że Cichy go przepisze na nowszą wersję i odblokuje tylko je na spawnie z expiarki, ze spawnerami, a to nie jest trudne do wykonania akurat, bo ze spawnerów wtedy normalnie dropią główki (patrz: pająki jaskiniowe na classicu).
#7
refresh
[Obrazek: unknown.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości