Prośba o unban
#1
Login: andrucik
Powód: xray
Długość bana: permanętnie
Opis sytuacji: Kopalem w kopalni sobie w poszukiwaniu diamętów nie będę kłamał kopałem na Xray po chwili wyżuciło mnie z serwera postanowiłem wejsc ponownie i zobaczyłem ze jestem zbanowany pernametnie.
Coś od siebie: przepraszam że kopalem na xrayu juz wiecej nie będe, bardzo spodobał mi się ten serwer i nie chce przestawać na nim grać . Przepraszam jeszcze raz i liczę na wyrozumiałość administracji 

Odnośniki do poprzednich apelacji: Brak
#2
Ja bym dał mu drugą szansę. Nie znam typa ale skoro cheaterzy dostają unbany po jakimś czasie to można mu dać ostatnia szanse
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#3
Ostatni jego ban to nie perm, a czasówka - 10 dni za Cheaty. Prawdopodobnie trafił na zbanowane permanentnie IP. Spróbuj zrestartować Router, jeżeli nie zadziała to poczekaj na Cichuska, aż rozwiąże ten problem.
#4
podczas gdy miales bana cheatowales na koncie ciasnywiesiu i zostales zbanowany na IP.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości