Podwodna świątynia i nie tylko (ważne ❕)
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Moi drodzy, sprawa przedstawia się następująco - pytanie i propozycja.

Pytanie : Cichy, czy w końcu na surowcowej są te biomy grzybowe czy ich nie ma? Bo nie wiem czy ich szukać.

Propozycja co do świątyń :
Wszyscy dobrze wiemy dlaczego Cichusek zablokował gąbkę. Ale nie rozumiem dlaczego zablokował także bloki złota. Moja propozycja to aby odblokować bloki złota. Zaraz ktoś napisze : Nie nie nie to będzie farma złota i zbyt OP. Ale chwila, czy naprawdę mamy aż taki wysyp świątyń że za każdym drzewem natrafiamy na świątynię? Czy wchodzimy do niej, szybciutko zgarniamy bloki i idziemy do następnej za rogiem? NIE. Żeby znaleźć taką świątynie trzeba się trochę namęczyć i poszukać kilkanaście minut. Poza tym trzeba być odpowiednio wyposażonym, trzeba zrobić potki bo innej możliwości żeby wydobyć bloki nie ma. Poza tym złoto jest stosunkowo tanie ( i na sklepie i normalnie wśród graczy). Mało tego, gdyby zostało to odblokowane to wydobędziemy 8 bloków złota. Dorzucając jabłko mamy koxa który jest warty w okolicy 1.5k-2k. Co to jest 2k w 30 min? Na piaskowcu nie mając vipa zarobię więcej w 5 min. A takie złoto aż miło wykopać - taka mini nagroda za trud włożony w poszukanie i odszukanie świątyni i jej środka. Podsumowując : Proponuję odblokować bloki złota w podwodnych świątyniach. Podsumuwujace punkty za:

1. Trudno szuka się świątyń i jest ich mało ( zajmuje to cenny czas) 
2. Potrzebne jest odpowiednie wyposażenie, nie każdy może sobie na to pozwolić 
3. Złoto jest łatwo dostępne na surowcowej i chodzi tanio wśród graczy 
4. To zaledwie 8 bloków z których możemy zrobić koxa (2k XDD) 
5. Byłby to fajny bonusik który powoduje fajne uczucie po znalezieniu takiej świątyni :Smile

Piszcie co o tym sądzicie i jeśli ktoś wie niech odpowie na moje pytanie postawione na początku wątku. Pozdroooo ?
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
(10-13-2020, 17:12)ZombieNinja365 napisał(a): Witam wszystkich bardzo serdecznie! Moi drodzy, sprawa przedstawia się następująco - pytanie i propozycja.

Pytanie : Cichy, czy w końcu na surowcowej są te biomy grzybowe czy ich nie ma? Bo nie wiem czy ich szukać.

Propozycja co do świątyń :
Wszyscy dobrze wiemy dlaczego Cichusek zablokował gąbkę. Ale nie rozumiem dlaczego zablokował także bloki złota. Moja propozycja to aby odblokować bloki złota. Zaraz ktoś napisze : Nie nie nie to będzie farma złota i zbyt OP. Ale chwila, czy naprawdę mamy aż taki wysyp świątyń że za każdym drzewem natrafiamy na świątynię? Czy wchodzimy do niej, szybciutko zgarniamy bloki i idziemy do następnej za rogiem? NIE. Żeby znaleźć taką świątynie trzeba się trochę namęczyć i poszukać kilkanaście minut. Poza tym trzeba być odpowiednio wyposażonym, trzeba zrobić potki bo innej możliwości żeby wydobyć bloki nie ma. Poza tym złoto jest stosunkowo tanie ( i na sklepie i normalnie wśród graczy). Mało tego, gdyby zostało to odblokowane to wydobędziemy 8 bloków złota. Dorzucając jabłko mamy koxa który jest warty w okolicy 1.5k-2k. Co to jest 2k w 30 min? Na piaskowcu nie mając vipa zarobię więcej w 5 min. A takie złoto aż miło wykopać - taka mini nagroda za trud włożony w poszukanie i odszukanie świątyni i jej środka. Podsumowując : Proponuję odblokować bloki złota w podwodnych świątyniach. Podsumuwujace punkty za:

1. Trudno szuka się świątyń i jest ich mało ( zajmuje to cenny czas) 
2. Potrzebne jest odpowiednie wyposażenie, nie każdy może sobie na to pozwolić 
3. Złoto jest łatwo dostępne na surowcowej i chodzi tanio wśród graczy 
4. To zaledwie 8 bloków z których możemy zrobić koxa (2k XDD) 
5. Byłby to fajny bonusik który powoduje fajne uczucie po znalezieniu takiej świątyni :Smile

Piszcie co o tym sądzicie i jeśli ktoś wie niech odpowie na moje pytanie postawione na początku wątku. Pozdroooo ?
jestem za, zadam to samo pytanie co zombieninja, co w koncu z tym biomem grzybowym
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
Ej jak ktoś ma zdj świątyni to poproszę nie widziałam jeszcze jak one wgl wyglądają XD a chce zobaczyć
#4
Zobacz sobie na YouTube
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
Dobry pomysł
#6
Jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#7
mapa surowcowa na classicu jest resetowana co kilka dni i zmienia sie co kilka miesiecy, obecnie ciezko jest znalezc taka swiatynie, ale za jakis czas zapewne kazdy obeznany bedzie mial zapisane koordynaty kilku z nich.
bloki zlota, ktore wystepuja w srodku to jednak dosyc sporo i nie chce aby byly wykopywane.

seed mapy jest nieznany i nie wiem czy w obrebie granicy mapy wystepuje biom grzybowy, mozliwe ze go nie ma, bo nie jest on dosyc powszechny, a granica nie jest jakas ogromna, ale nie mam co do tego pewnosci i musicie po prostu szukac, moze gdzies sie trafi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości