Prawda Wyjaśnienia
#1
Witajcie słuchajcie to jest ważne Da_niO A YouNoh to nie moje mk to są mk Mysterszmat on przestał grać i napisalem wątek w jego imieniu bo mi kazal i powiedzial ze jak dostanie ub da mi polowe hajsu z younoh i ja napisalem m w jego imieniu wątek o ub on teraz nie gra na serwie bo myślał że będzie gral na YouNoh ale podawał hasła ale potem zwątpiłem więc zapomnialem zmienić ip wbilem na Da_niO przysiegam YouNoh to konto mk Mysterszmat. W skrócie : YouNoh to mk MysterSzmat wyszedł z serwera i kazał napisać wątek o ub boczek dałeś ub na YouNoh ja mu powiedziałem on ucieszony żebym wbijal na YouNoh i podawał mi hasła które nie działały kazał napisać Ci na priv o reset nie udało się powiedział że to zgadnij dalej podawał ja zgadywalem żadne nie pasowało więc on skończył grac ja zwatpilem i wyszedłem z jego konta zalogowaniem się na konto Da_niO i nie zmieniłem ip przepraszam i proszę żebyście zrozumieli..... Ja nie chce sobie robić lipy ja wróciłem na serwer grac A nie znow bany  dostawać... przepraszam moj błąd zrozumcie mnie.....
#2
[Obrazek: l8WBb3U.png]
czego nie zrozumiales?
#3
(10-13-2020, 17:34)Boczek napisał(a): [Obrazek: l8WBb3U.png]
czego nie zrozumiales?

No błagam proszę zrozum mnie Sad powiedziałem prawda nic nie ukrywam proszę błagam...
#4
Prosze o unbana to sa jego mk tylko on nie chce dostac perma dzis jeszcze na mk scamowal fajkimentolowe terwz pewnie gra na koncie typec tylko sie wyzywa na mnie bo go zwyzywałem i tyle wsumie

Jego konta to Grappe Typec fajkimentolowe _No_Life_ dsnio i chyba jeszcze wiecej
#5
Jarosław "masa" S. v2 widze. Wsypal wszystkich dla swojego dobra.
MEFEDRON


Niedostępny
#6
(10-13-2020, 20:55)Putin napisał(a): Prosze o unbana to sa jego mk tylko on nie chce dostac perma dzis jeszcze na mk scamowal fajkimentolowe terwz pewnie gra na koncie typec tylko sie wyzywa na mnie bo go zwyzywałem i tyle wsumie

Jego konta to Grappe Typec fajkimentolowe _No_Life_ dsnio i chyba jeszcze wiecej

Znamy się dzieciaku kim ty jesteś randomie ? Mow mi Pan Da_niO Mysterszmat-_No_Life_


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości