SkyBlock Umiera
Question 
Wielu z was mogło zauważyć że nasz ukochany tryb SkyBlock 1.0 zaczął powoli umierać, dlaczego wszyscy odeszli? Gracze trybu SkyBlock oraz innych trybów którzy chociaż raz zagrali na SkyBlock 1.0, co się stało że przestaliście grać/odeszliście od trybu, proszę o napisanie pod tym wątkiem swojego powodu odejścia, piszę ten wątek z powodu, iż chciałbym żeby Administracja Serwera zaczęła pracę nad tym trybem, naprawiła błędy przez które odeszliście, mam nadzieje że każdy się w jakimś stopniu przyczyni do odżycia SkyBlock 1.0. Kocham Was nie zmieniajcie sie Heart Heart Heart
  Odpowiedz
nie wiem czego sie wszyscy spodziewali tworzac ulepszony skyblock v2 zamiast nowej edycji

skyblock 2 jest lepszy i tyle
[Obrazek: pN3JA71.png]
  Odpowiedz
dokladnie tak
  Odpowiedz
Większość graczy pewnie nie gra z powodu zepsucia generatora cobbla i stracenie ławy a że ktoś nowy widzi że nikt tu nie gra to idzie na inny tryb
Niedostępny
  Odpowiedz
(10-23-2020, 18:40)piterox11 napisał(a): Większość graczy pewnie nie gra z powodu zepsucia generatora cobbla i stracenie ławy a że ktoś nowy widzi że nikt tu nie gra to idzie na inny tryb

Lepiej jak by dali 2 lawy w zestawie
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
  Odpowiedz
(11-01-2020, 15:41)Marski napisał(a):
(10-23-2020, 18:40)piterox11 napisał(a): Większość graczy pewnie nie gra z powodu zepsucia generatora cobbla i stracenie ławy a że ktoś nowy widzi że nikt tu nie gra to idzie na inny tryb

Lepiej jak by dali 2 lawy w zestawie
Większość osób nie gra, bo wszyscy mają wszystko, a gra polega tylko i wyłącznie na afku. SkyBlock 2.0 jest lepszy od s1, a gracze tam chętnie grają niż na s1 i to nie wina zepsucia generatorów i stracenie lawy.
[Obrazek: T6WqMLg.png]
złoto.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości