struktury
#1
proponuje aby na surowcowa wrocily
-podwodne swiatynie
-wioski
-biom grzybowy
-jaskinie
i inne struktury
mam nadzieje ze bedzie pozytywnie rozpatrzone
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#2
Wedlug mnie, jesli juz zrezygnowalismy z sethome na surowcach, moznaby przywrocic struktury typu jaskinie z torami, otwieranie skrzynek przy spawnerach takze nie dziala destruktywnie na gospodarke serwera.

fakt na obecnej mapie nie mozna chyba odnalezc podwodnych jaskin, ani biomu grzybowego (jednak ten zawsze byl ekskluzywny) takze sam fakt ze nie ma /sethome jest wystarczajacym ograniczeniem.
pozdrawiam
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
jestem za
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#4
Moim zdaniem fajnym pomysłem by było dodać takie rzeczy. Można również zrobić w jakieś dni eventy gdzie się tworzą takie struktury, raz na tydzień, dwa lub więcej.
#5
Eventów nie będzie, wiele razy to już omawiano przez Cichuska (up)
Co do surowcowej to jestem za, bo cena latarni morskiej to 10k od sztuki, a blok jako dekoracyjny jak i inne z struktur są ładne i dają klimat. ;p
#6
Jestem za.
#7
wlaczylem struktury, ale bez sethome.
jest juz nowa mapa surowcowa na mapie i mozna na niej spotkac wszelkiego rodzaju wioski, swiatynie, tunele itp.
nadal nie mozna otwierac skrzynek i to sie nie zmieni, bo nie moge odblokowac tylko czesci z nich, a w niektorych miejscach mozna znalezc cenne przedmioty.
oprocz tego w morskiej swiatyni nie mozna wydobywac blokow zlota i gabki (niestety nie dam rady zablokowac wlasciwosci gabki na dzialkach, dlatego w ogole nie mozna ich wydobywac).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości