Coś nowego (chyba)
#1
Cześć, mam pytanie które mogłoby wpłynąć na loganie, krótko mówiąc proponuje zrobić tak żeby jak się wyjdzie z serwera zostawało się w tym samym miejscu gdzie się wyszło, wtedy gdy ktoś się wyloguje wystarczy poczekać aż się znów zaloguje a wtedy dobić, proponuje dodać tabliczke czy coś na której by pisało, że gdy masz lagi nie wchodz na pvp bo możesz stracić itemki lub coś w tym stylu, czekam na odpowiedź Smile
#2
(09-17-2020, 15:18)xLucky napisał(a): Cześć, mam pytanie które mogłoby wpłynąć na loganie, krótko mówiąc proponuje zrobić tak żeby jak się wyjdzie z serwera zostawało się w tym samym miejscu gdzie się wyszło, wtedy gdy ktoś się wyloguje wystarczy poczekać aż się znów zaloguje a wtedy dobić, proponuje dodać tabliczke czy coś na której by pisało, że gdy masz lagi nie wchodz na pvp bo możesz stracić itemki lub coś w tym stylu, czekam na odpowiedź Smile

lepszy by byl system jak w wymienirkach log=tracisz itemki, tabliczka tez by sie przydala
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
(09-17-2020, 15:22)zukuu napisał(a):
(09-17-2020, 15:18)xLucky napisał(a): Cześć, mam pytanie które mogłoby wpłynąć na loganie, krótko mówiąc proponuje zrobić tak żeby jak się wyjdzie z serwera zostawało się w tym samym miejscu gdzie się wyszło, wtedy gdy ktoś się wyloguje wystarczy poczekać aż się znów zaloguje a wtedy dobić, proponuje dodać tabliczke czy coś na której by pisało, że gdy masz lagi nie wchodz na pvp bo możesz stracić itemki lub coś w tym stylu, czekam na odpowiedź Smile

lepszy by byl system jak w wymienirkach log=tracisz itemki, tabliczka tez by sie przydala

Wiem, było wiele wątków na ten temat ale Cichusek nie dodal ze względu na niektóre osoby które mogą zginąć na lagu albo wywali ich z serwera za lagi.
#4
Odświeżam.
#5
Tabliczka - to normalne, że jak masz lagi to wchodzisz na własne ryzyko. Tabliczka moim zdaniem nie jest potrzebna.

Co do logania - jest z tym mały problem, bo nie wiem czy da się to ustawić na konkretne miejsce, czy to nie musiałoby być ustawione wszędzie, że np. na surowcowej wyjdziesz - pojawiasz się tam. Wtedy inni zaczną budować na działkach i surowcowej przeróżne zabijarki tam, gdzie inni się ponownie logują, ale nie jestem do końca tego pewny (albo zabiją cię moby przypadkowo na działce/surowcowej/netherze). Dodatkowo: komuś się VIP skończy, zaloguje się w Netherze i będzie tam siedział ;p
#6
(09-19-2020, 12:12)h3zquu napisał(a): Tabliczka - to normalne, że jak masz lagi to wchodzisz na własne ryzyko. Tabliczka moim zdaniem nie jest potrzebna.

Co do logania - jest z tym mały problem, bo nie wiem czy da się to ustawić na konkretne miejsce, czy to nie musiałoby być ustawione wszędzie, że np. na surowcowej wyjdziesz - pojawiasz się tam. Wtedy inni zaczną budować na działkach i surowcowej przeróżne zabijarki tam, gdzie inni się ponownie logują, ale nie jestem do końca tego pewny (albo zabiją cię moby przypadkowo na działce/surowcowej/netherze). Dodatkowo: komuś się VIP skończy, zaloguje się w Netherze i będzie tam siedział ;p
Jak zabija Cię moby gdzieś to odrodzisz się na spawnie, można ustawić spawnpoint'a.

Jak zaloguje się w netherze i komuś się VIP skończy to można użyć komendy /spawn, /działki, /sklep itp.
#7
Odświeżam.
#8
wybacz, ze dopiero teraz pisze, ale wczesniej nie mialem czasu sprawdzic, czy tak sie da zrobic.
napisalem plugin, podobny do twojego pomyslu.

dziala w ten sposob, ze jak ktos wyloguje sie tak jak dotychczas gdzies na spawnie, na mapie surowcowej czy w netherze, to przeteleportuje go na spawn podczas nastepnego wejscia na serwer.
natomiast, jezeli gracz wyloguje sie bedac na arenie pvp, to gdy znowu sprobuje wejsc na serwer, pojawi sie dokladnie w tym samym miejscu z ktorego uciekl.
jedynie po zrestartowaniu serwera gracz odrodzi sie z powrotem na spawnie.

oprocz tego na arenie pvp sa 2 wyjscia, jezeli w ich poblizu bedzie stal gracz podczas wylogowania sie, to odrodzi sie przy wyjsciu (juz poza regionem do walk).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości