Propozycja
#1
Cześć, 
Grając na wersji 1.12 jest problem z odnawianiem życia na mapce. Pół serduszka odnowilo mi się przez mniej więcej jakąś minute. Dodatkowo nie wiem czy celowo czy nie ale zostało wprowadzone to że życie nie odradza się na spawnie, jest to wielki minus. Kiedyś pistolety były dynamiczne, znerfienie snajperki, shotguna nie wpłynęło dobrze na serwer. Teraz ponownie kolejny aspekt został utrudniony. Myślę, że gracze powinni wypowiedzieć się pod tym postem, bo serwer jest stworzony dla nich :p
Pozdrawiam
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
(09-16-2020, 10:01)HubPlayGames napisał(a): Cześć, 
Grając na wersji 1.12 jest problem z odnawianiem życia na mapce. Pół serduszka odnowilo mi się przez mniej więcej jakąś minute. Dodatkowo nie wiem czy celowo czy nie ale zostało wprowadzone to że życie nie odradza się na spawnie, jest to wielki minus. Kiedyś pistolety były dynamiczne, znerfienie snajperki, shotguna nie wpłynęło dobrze na serwer. Teraz ponownie kolejny aspekt został utrudniony. Myślę, że gracze powinni wypowiedzieć się pod tym postem, bo serwer jest stworzony dla nich :p
Pozdrawiam

polecam grac na 1.8, serwer jest pod ta wersje
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
jednak nadal pozostaje problem nieodnawialnego zycia - rzecz, ktora powinna zostac zniesiona
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Po sprawdzeniu jest to problem wersji 1.12.x
Na 1.8 życie normalnie się odradza
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości