Event - Classic / Piątek 19.00
#1
Zasady:

1. Aby wziąć udział należy pod tym wątkiem napisać odpowiedź : ,,Biorę udział,, oraz wejść na minecrafta w obojętnie jaki dzień w godzinach popołudniowych. 

2. Wpłacasz dowolną kwotę powyżej 1000$ kiedy jestem na serwerze a ja wrzucam cię na listę - i więcej osób tym lepiej - większa wygrana 

3. Zgłoszenia chętnych do gry przyjmuję do piątku godz 15.00

4. W piątek od 18.50 będzie już stream na skylandowym dsc gdzie zakręcimy kołem wybierając tym sposobem wygranego oraz drugie miejsce. 

5. Niezależnie od uzbieranej sumy ja dorzucam od siebie 50k ale musi być minimum 10 chętnych osób aby event się odbył. 

6. Każdego kto wpłacił minimum 1k$ nick będzie zapisany na kole fortuny. Można zwiększyć swoje szanse dwukrotnie dopłacając 5k abym dopisał wasz nick ponownie. Można to zrobić jednak tylko jeden raz 

7. Pierwsze miejsce zgarnia 80% puli, drugie miejsce 20% puli czyli nagrodę pocieszenia. 

8. Top 3 osoby które dorzuciły największa pulę do kwoty dostają bonusowo jeszcze po 1 nicku na kole fortuny oraz sporą nagrodę ode mnie w ramach dobroci serca. Top 3 donate aktualnie :
1. zukuu
2. Brujne
3. l4mb0

Serdecznie zapraszam wszystkich do zapisów i miłej zabawy. Zapraszajcie kolegów rodzinę, sąsiadów i meneli spod biedronek. Im WIĘCEJ osób tym WIĘCEJ siana dla wygranego - uzbierajmy dobitną kwotę!!!
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Biorę udział
#3
Biore udzial.
Niedostępny
#4
biore udzial
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
To ja też biorę haha
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Biorę udział
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
Biorę udział
Niedostępny
#8
,,Biorę udział,,
#9
Biorę udział
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#10
Biorę udzial


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości