skarga / sprzedam $
#1
Mam do sprzedania 1 000 000$ na classicu za psc.


Twój nick: JTdiro
Nick oskarżonego: PT_HyperX
Opis sytuacji: oszustwo....
Dowód/Screen: https://www.youtube.com/watch?v=kT7ig-EgVkw

Mial mi dac 400k za dzialke, ale umowilismy sie ze najpierw da 262k, a za kilka dni reszte. Minal prawie miesiac i nadal od niego kasy nie dostalem. Na wiadomosci na discordzie nie odpisuje.



Musze miec jakiegos super-pecha ze zaufalem dwom osobom, ktore mialy svipy (raczej jak ktos ma svipa to nie chce go stracic dostajac bana, malo jest takich scamujacych przypadkow), a mnie oscamowali. (1. _Bad_Devil_, 2. ta skarga).


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
HyperX przekazał mi 10k, jednak nie jest to pełna kwota.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
(09-12-2020, 12:55)Mieczuu napisał(a): HyperX przekazał mi 10k, jednak nie jest to pełna kwota.

1 dzien po tym jak sprzedalem mu dzialke, wiec nadal brakuje 128k.
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
nie za bardzo wiem co moglbym zrobic w tej sprawie.
mozliwe, ze cie oszukal o czym swiadcza screeny rozmowy z discorda, a niestety nie mam możliwosci sprawdzic czy w przeciagu tego miesiaca wyslal ci reszte pieniedzy.

niestety dzialki nie moge mu zabrac, bo pewnie ma juz tam duzo skrzyn ze swoimi rzeczami, mogl sie przebudowac itp.

pieniedzy tez nie ma na koncie, wiec nie mam skad ci oddac brakujacej kwoty.

a po miesiacu czasu, to chyba ban na kilka dni nie zrobi roznicy, skoro nawet nie wchodzi czesto na serwer
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#5
(09-12-2020, 17:47)Cichusek napisał(a): nie za bardzo wiem co moglbym zrobic w tej sprawie.
mozliwe, ze cie oszukal o czym swiadcza screeny rozmowy z discorda, a niestety nie mam możliwosci sprawdzic czy w przeciagu tego miesiaca wyslal ci reszte pieniedzy.

niestety dzialki nie moge mu zabrac, bo pewnie ma juz tam duzo skrzyn ze swoimi rzeczami, mogl sie przebudowac itp.

pieniedzy tez nie ma na koncie, wiec nie mam skad ci oddac brakujacej kwoty.

a po miesiacu czasu, to chyba ban na kilka dni nie zrobi roznicy, skoro nawet nie wchodzi czesto na serwer

Ehhhhh, duzej roznicy mi te 130k nie zrobi skoro i tak stracilem 4 razy wiecej. Moge jeszcze miec nadzieje, ze jednak mi odpisze i odda te pieniadze. Chyba po prostu musze przestac ufac innym.
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości