Kilka propozycji
#1
Siemanko, 
Jakiś miesiąc temu wróciłem na serwer po dłuższej przerwie, przez ten okres czasu wpadłem na kilka lepszych lub gorszych pomysłów, które można wprowadzić na serwer.
1) wprowadzenie tylko jednego /sethome dla każdego gracza na classic, które można zrobić na działkach lub surowcach. Miałem raz taką sytuację, że szedłem na dość odległe kordy po trochę zbitego lodu i w połowie drogi rozłączyło mi internet, przez co musiałem iść od nowa.
2) zniesienie limitu dziennych pochwał na forum
3) zmiana obecnego spawnu na ten z 2013-2014 roku (bez zakrytego dachu z dużym i małym pvp) ponieważ ten już jest jakiś czas a wiele osób uważa, że ten "stary" był najładniejszy i wszyscy starsi gracze mają do niego jakiś sentyment, zawsze byłoby to jakieś urozmaicenie i "powrót do przeszłości".
4)Wprowadzenie portalu do endu wyłącznie dla graczy z rangą Supervip (co prawda zniszczyłoby to cenę endstone i raczej nie przejdzie, ale czemu by nie zaproponować, ewentualnie można zablokować kopanie endstone a dać tylko możliwość zabijania endermanów na perły) i zarazem dodać perły do skupu w cenie np 20$/szt, czyli niższej niż pałki blaze ponieważ trzeba szukać twierdz żeby je zbierać
5) Odblokowanie bałwanów na /dzialki blokując tylko produkcję śniegu
6) Zrobienie komendy /loteria, która polegałaby na podobnej zasadzie jak to było z /prezent tylko, że za każdy los z konta byłaby pobierana jakaś kwota a my otrzymywalibyśmy jakiś przedmiot, np szansa na wylosowanie bloku dirta to 1 na 5, na blok diax 1 na 50, na latarnie 1 na 300 a na np butelkę exp 1 na 10000.
I to byłoby na tyle, jeśli coś jeszcze wpadnie mi do głowy to napiszę pod tym wątkiem lub zrobię nowy, pozdrawiam Smile
#2
Moja Opinia:
1.Jestem za
2.Nwm w sumie
3.Stary spawn był super i chciałbym, żeby wrócił.
4.Raczej takie coś nie potrzebne skoro endermany respią się na surowcowej i czasem na działkach
5.Po co bałwany bez produkcji śniegu?
6.Całkiem niezłe
RAZ SIĘ PRZEGRYWA A RAZ SIĘ PRZEGRYWA
#3
(08-29-2020, 20:19)WolfiQ napisał(a): Moja Opinia:
1.Jestem za
2.Nwm w sumie
3.Stary spawn był super i chciałbym, żeby wrócił.
4.Raczej takie coś nie potrzebne skoro endermany respią się na surowcowej i czasem na działkach
5.Po co bałwany bez produkcji śniegu?

Co do 4, respią się ale w małych ilościach, o wiele mniejszych niż blaze przy spawnerze i ciężko ich znaleźć. Wprowadzenie takiej opcji odblokowałoby kolejną możliwość zarobku na serwerze jednocześnie urozmaicając grę alternatywą dla monotonnego zabijania blaze.
#4
4 mogło by przejść ale z o wiele niższą ceną bo z lootingiem to jest farma kasy
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
#5
Wiele kwestii w tym wątku było katowane, więc ponownie:
1. Cichy i tak odrzuci i tak, znając życie nie da nawet tego jednego sethome na surowcowej.
2. To akurat jest do zrozumienia i tak nikt nie daje więcej niż 10 dziennie, więc mi to obojętne
3. Ja mogę mieć sentyment do lobby z 2013/14 (nie pamiętam już), w którym tylko 2 portale było i co? I nic, jakoś za nim nie opłakuję. Moim zdaniem obecny spawn (przypomnę: robiony był rebuild w marcu, do dziś go nie zobaczyłem na serwerze) nie jest jakoś stary, a tamten... no jest co wspominać, ale Cichy do niego nie wróci xd
4. Nie przejdzie: https://forum.sky-land.pl/showthread.php...900&page=2 do dziś nie ma odzewu.
5. Duża ilość bałwanów może lagować, jakby był limit 40 bałwanów, albo 30 na działkę to ok, ale nie bez limitu xd.
6. Nie przejdzie, szczególnie z butelką expa, która jest sporo warta.

Niektóre pozycje (1, 3, 4, 5) była już omawiana wielokrotnie przez Cichuska, a jest opcja szukaj :p
#6
(08-29-2020, 20:03)Rider napisał(a): Siemanko, 
Jakiś miesiąc temu wróciłem na serwer po dłuższej przerwie, przez ten okres czasu wpadłem na kilka lepszych lub gorszych pomysłów, które można wprowadzić na serwer.
1) wprowadzenie tylko jednego /sethome dla każdego gracza na classic, które można zrobić na działkach lub surowcach. Miałem raz taką sytuację, że szedłem na dość odległe kordy po trochę zbitego lodu i w połowie drogi rozłączyło mi internet, przez co musiałem iść od nowa.
2) zniesienie limitu dziennych pochwał na forum
3) zmiana obecnego spawnu na ten z 2013-2014 roku (bez zakrytego dachu z dużym i małym pvp) ponieważ ten już jest jakiś czas a wiele osób uważa, że ten "stary" był najładniejszy i wszyscy starsi gracze mają do niego jakiś sentyment, zawsze byłoby to jakieś urozmaicenie i "powrót do przeszłości".
4)Wprowadzenie portalu do endu wyłącznie dla graczy z rangą Supervip (co prawda zniszczyłoby to cenę endstone i raczej nie przejdzie, ale czemu by nie zaproponować, ewentualnie można zablokować kopanie endstone a dać tylko możliwość zabijania endermanów na perły) i zarazem dodać perły do skupu w cenie np 20$/szt, czyli niższej niż pałki blaze ponieważ trzeba szukać twierdz żeby je zbierać
5) Odblokowanie bałwanów na /dzialki blokując tylko produkcję śniegu
6) Zrobienie komendy /loteria, która polegałaby na podobnej zasadzie jak to było z /prezent tylko, że za każdy los z konta byłaby pobierana jakaś kwota a my otrzymywalibyśmy jakiś przedmiot, np szansa na wylosowanie bloku dirta to 1 na 5, na blok diax 1 na 50, na latarnie 1 na 300 a na np butelkę exp 1 na 10000.
I to byłoby na tyle, jeśli coś jeszcze wpadnie mi do głowy to napiszę pod tym wątkiem lub zrobię nowy, pozdrawiam Smile

1. W sumie czemu nie.
2. Nie jest to jakos super potrzebne.
3. Oba sa srednie, lepiej wprowadzic nowy.
4. Na nie.
5. Moze byc.
6. Na tak, ale w troche innej formie. Mozna wpisac raz na dzien za darmo, do wylosowania itemy od drewna i jedzenia do blokow diaxow, magmowych kul czy lez ghasta.
Niedostępny
#7
Jestem za
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
1. Zacznijmy od tego żeby cichy wogole dodal możliwość aby ranga VIP i SVIP  Robiły tego sethoma na surowcowej, z mojej strony narazie zacznijmy od tej propozycji.

2.obojetnie mi to

3. Ze nie grałem w tamtych czasach to nie wiem jaki był ten Spawn ale coś nowego by się przydało. Może wrócić do tamtego jak się przyjmie albo poprostu zrobić nowy, ale jakby był nowy Spawn na Classic to trzeba tez zrobić na innych trybach.

4.Wedlug mnie jestem na nie z ta propozycja. Cena endu jak i pereł spadłab.

5.Jak każdy wie na serwie jest tylko jedna działka z bałwanem, ale jeśli by nawet to przeszło to limit bałwanów powinien być ograniczony do 10.

6.Fajny pomysł. Ale mysle ze cena za takie coś powinna być większa niż 100$ ( niektórzy gracze mogliby robić mk i farmic itemy). Co do itemow mysle ze jeden jakiś unikalny trzeba byłoby dodać.

Niedostępny
#9
*odświeżam*
#10
1. nie chce aby na mapie surowcowej byla mozliwosc ustawiania sethome, poniewaz mapa resetuje sie co kilka dni i gracze w taki sposob wykopuja rozne cenne surowce, korzystajac jeszcze przy tym np. z mini mapy.

2. jest domyslny limit, zapewne zostalo to wprowadzone aby nie bylo az takiego "rozdawania" tych pochwal.

3. nie wiem czy jest jeszcze ten spawn, ogolnie jak juz to preferuje budowe nowszego spawnu niz cofniecie go.

4. niestety nie moge tego zrobic.

5. postaram sie odblokowac te balwany z jakims limitem na chunk (na dzialke nie dam rady).

6. nad loteria sie zastanowie, moze kiedys cos takiego wprowadze na serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości