Najlepsza propozycja na serwerze
#1
Witam  wszyscy napewno zauważyli  ze ten serwer umiera i moja propozycja byłoby nowa edycja wszystkich trybów bez wyjątków  bo   Dodanie nowego admina nic nie da
#2
(08-26-2020, 19:48)keinettgaming napisał(a): Witam  wszyscy napewno zauważyli  ze ten serwer umiera i moja propozycja byłoby nowa edycja wszystkich trybów bez wyjątków  bo   Dodanie nowego admina nic nie da

jestem na nie, masz tryb classic na wersje 1.8 a adventure na 1.16 wiec
masz najnowsza wersje, a wszystkich trybow nie bedzie na 1.15, 1.16 bo pluginy na to mie pizwalaja
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
A chcesz by na serwie grało ledwo po 40 osób?

Trzeba działać teraz
#4
(08-26-2020, 19:52)keinettgaming napisał(a): A chcesz by na serwie grało ledwo po 40 osób?

Trzeba działać teraz

myslisz ze zmiana wersji pomoze?
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
Tyle, że nie zaliczyłeś do tego również reklam, których serwer prawie nie ma. Zmiana wersji mało da.
Co do wątku - to jest sporo roboty, a Cichusek widać ile ma czasu. Samo tworzenie np. Skyblocka 2.0 trwało sporo, a co dopiero aktualizacja wszystkich żyjących (Classic, Prison, SkyBlock itd). Sam fakt, że Adventure jest na 1.16 czy też skyblock 2.0 nie oznacza, że cichy na takie coś pójdzie. Ale imho zmiana byłaby dobra, ale to trochę zabawy z pluginami i konfiguracją, bo na 1.15 trzeba byłoby od nowa stawiać na świeższych pluginach (np. classic). Creative ma zostać zaktualizowane do 1.15, ale to moment, bo tylko zmiany związane z blokami będą (nowe).
Tak btw - widziałem lepsze propozycje, ale no ;p
#6
(08-26-2020, 19:48)keinettgaming napisał(a): Witam  wszyscy napewno zauważyli  ze ten serwer umiera i moja propozycja byłoby nowa edycja wszystkich trybów bez wyjątkow

Jak ty na to wpadłeś, to ja pojęcia nie mam.

Ta wstawka o adminie jest tylko ja tego bo nie lubisz Hezqu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
no ale faktem jest ze nowy mod nie sprawi, ze wiecej ludzi bedzie gralo, a wrecz przeciwnie bo bedzie wiecej banow

a propozycja sama w sobie jest glupia
#8
To skoro cichy nie ma czasu to po co robił serwer ?
#9
(08-27-2020, 08:28)keinettgaming napisał(a): To skoro cichy nie ma czasu to po co robił serwer ?

Skoro ty marudzisz że coś jest źle to po co grasz? Zadaję właśnie w tym momencie bezsensowne pytanie, takie jak te twoje. Porównywać dawne czasy (2012) do dzisiejszych nie jest normalne, szczególnie w obecnej sytuacji (wcześniej Cichy miał pewnie więcej czasu, niż teraz ;p). To nie jest tak, że przez 10 lat będziesz na krześle siedział i grał tylko w klocki. W ogóle pewnie napisałeś ten post bez przeczytania naszych wyżej, standardowe bo nikt z nas nie napisał o czasie XDD.
Co do tej całej wstawki - nie odpowiadam na nią, gdyż jest to bez celu, a to nie jest żaden argument w tym wątku :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości