Dziwna sprawa...
#1
Czesc pisze ten watek poniewaz stalo sie cos dziwnego...
Wchodze na classica i respie sie przy tych bedockach (tak jakbym byl pierwszy raz)
Okej to jeszcze luz ale patrze do ec i... pusto
No wlasnie o co tu chodzi? Nie mialem tam nic cennego w sensie ze $ ale mialem tam rzeczy cenne dla mnie (podpisy).
Prosze to wyjasnic bo serio nie wiem co sie stalo. Pisze ten watek zaraz po wejsciu na serwer i zobaczeniu tego.
SS: https://imgur.com/a/tQ9SB9F

PS kase i dzialke mam wiec wlam to chyba nie byl.
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Też tak miałem reset mc powinien ci pomóc jeżeli nie to musi pomóc ci ktoś z moderacji
  Odpowiedz
#3
Wbijam dzis na serwa patrze do ec a tam dalej pusto jak u mnie w glowie.
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#4
To cichy musi ci pomóc, lub ktoś ci mógł wyciągnąć brat, siostra albo sam wyciągnąłeś a nie pamiętasz.
  Odpowiedz
#5
(08-15-2020, 15:53)BayZeus napisał(a): To cichy musi ci pomóc, lub ktoś ci mógł wyciągnąć  brat, siostra albo sam wyciągnąłeś a nie pamiętasz.
Nikt nie zna moich passow a sam na 100000% ich nie wyciągnąłem. To były podpisy od graczy.
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Może ci wyczysciły wszystkie podpisy ponieważ teraz classic działa na 1.16.1 i są tam nowe bloki itp. ale nw czy to przez to.
  Odpowiedz
#7
(08-15-2020, 16:53)BayZeus napisał(a): Może ci wyczysciły  wszystkie podpisy ponieważ teraz classic działa na 1.16.1 i są tam nowe bloki itp. ale nw czy to przez to.
Wsparcie nie ma znaczenia, gdyby takie rzeczy miały się dziać, to musiałoby to już od wersji 1.9 dziać (Ricky grał na BP, gdy wszedł). Być może coś poszło nie tak i go po prostu zarejestrowało jako nowego gracza na Classicu, mimo, iż działki i $ dalej są, pierwszy raz jest chyba taki przypadek.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości