usuniecie wymieniarek, dodanie /wb i /ec dla rangi vip
#1
proponuje usunac wymieniarki, poniewaz nie spelniaja swojej funkcji, latwo jest kogos oszukac, a nawet wrobic - niby sa do przetrzymywania oszustow, a za przetrzymywanie jest ban. bardzo latwo jest zalatwic bana dla gracza, ktory nie ma konta na forum i malo ogarnia. jest z nimi wiecej problemow niz korzysci, na niektorych trybach ich nie ma i nikt z tego powodu nie placze

dodatkowo nadal proponuje dodac /workbench i /enderchest dla vipow
#2
(08-14-2020, 14:07)_CBS napisał(a): proponuje usunac wymieniarki, poniewaz nie spelniaja swojej funkcji, latwo jest kogos oszukac, a nawet wrobic - niby sa do przetrzymywania oszustow, a za przetrzymywanie jest ban. bardzo latwo jest zalatwic bana dla gracza, ktory nie ma konta na forum i malo ogarnia. jest z nimi wiecej problemow niz korzysci, na niektorych trybach ich nie ma i nikt z tego powodu nie placze

dodatkowo nadal proponuje dodac /workbench i /enderchest dla vipow

jak najbardziej za
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
Jestem za ;p
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#4
Super opcja, jak najbardziej jestem za.
#5
/wb i /ec - niech bedzie. Usuniecie wymieniarek - na nie, lepiej wycofac bany za przetrzymywanie. Jak ktos nie chce to nie musi tam chodzic, mimo wszystko trudniej jest tam kogos oszukac.
Niedostępny
#6
(08-14-2020, 17:14)JTdiro napisał(a): /wb i /ec - niech bedzie. Usuniecie wymieniarek - na nie, lepiej wycofac bany za przetrzymywanie. Jak ktos nie chce to nie musi tam chodzic, mimo wszystko trudniej jest tam kogos oszukac.

usuniecie banow za przetrzymywanie sprawi, ze te uzycie wymieniarki juz calkowicie minie sie z celem tracac przy tym jakikolwiek sens istnienia, poza tym stonks dla oszustow z calym eq jedzenia
#7
Jestem za
#8
Wymieniarki są bezużyteczne, już lepiej wymieniać się na działce mniej straconych nerwów z przetrzymywaniem kogoś. Z 95% procent przetrzymywań zwyczajnie olewamy bo nie da się rozpoznać przetrzymywania oszusta.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Na nie, będzie tylko więcej oszustw. Wiem że są przetrzymywania itd ale scamow jest mnóstwo a ja uniknąłem wielu dzięki wymieniarkom, nie każdemu się chce nagrywać, potem straci i tak itemy na które trzeba czekać miesiącami zanim cichy je zwróci ( o ile wgl zwróci)
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#10
(08-15-2020, 15:32)ZombieNinja365 napisał(a): Na nie, będzie tylko więcej oszustw. Wiem że są przetrzymywania itd ale scamow jest mnóstwo a ja uniknąłem wielu dzięki wymieniarkom, nie każdemu się chce nagrywać, potem straci i tak itemy na które trzeba czekać miesiącami zanim cichy je zwróci ( o ile wgl zwróci)

Za przetrzymywanie też jest ban więc jedno drugim przeczy. I tak są oszustwa bo nikt nie wymienia się w wymieniarkach a jak komuś nie zależy na itemach i nie chce mu się nagrywać to jego sprawa a cichy nie ma czasu tyle ile osoby które grają po parę godzin dziennie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości