#h3zquunaadmina
#31
(08-15-2020, 15:41)ZombieNinja365 napisał(a): Chodzi o to żeby w administracji byl ktoś kto GRA. Tyle razy pisaliście że ciężko jest ogarnąć wszystkie wątki, skargi i tak dalej a nie chcecie zrekrutować  więcej osób, wystarczy ktoś kto ma dobrą opinię, nie cheatowal i nie oszukiwał a gra często na serwerze. Ktoś kto często wchodzi widzi xraye,  cheaty i tym podobne.....

Czyli najlepszym sposobem byłaby ankieta na serwerze, w której gracze wybieraliby wytypowanego kandydata na admina. Jednak nie wiem czy  byłoby to potraktowane poważnie, byłyby pewnie przekupstwa itp
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#32
[quote pid='291151' dateline='1597502699']
Czyli najlepszym sposobem byłaby ankieta na serwerze, w której gracze wybieraliby wytypowanego kandydata na admina. 
[/quote]

Toś teraz zabłysnął Hubciu. Podałeś najgorszy z możliwych przykładów.
#33
(08-15-2020, 15:44)HubPlayGames napisał(a):
(08-15-2020, 15:41)ZombieNinja365 napisał(a): Chodzi o to żeby w administracji byl ktoś kto GRA. Tyle razy pisaliście że ciężko jest ogarnąć wszystkie wątki, skargi i tak dalej a nie chcecie zrekrutować  więcej osób, wystarczy ktoś kto ma dobrą opinię, nie cheatowal i nie oszukiwał a gra często na serwerze. Ktoś kto często wchodzi widzi xraye,  cheaty i tym podobne.....

Czyli najlepszym sposobem byłaby ankieta na serwerze, w której gracze wybieraliby wytypowanego kandydata na admina. Jednak nie wiem czy  byłoby to potraktowane poważnie, byłyby pewnie przekupstwa itp

Nie po prostu niech cichy i ekipa modów wybierze osobę która 
Pierwsze primo : jest aktywna na serwerach i forum 
Drugie primo : cieszy się bardzo dobrą opinią u graczy
Trzecie primo : nie miała żadnego bana za cheaty lub oszustwa

Dodatkowo wybrałbym kilka takich osób bo 1 osoba to jest nic, można dać przecież komuś na próbę, jeśli się nie sprawdzi to odebrać uprawnienia...
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#34
(08-15-2020, 16:08)ZombieNinja365 napisał(a):
(08-15-2020, 15:44)HubPlayGames napisał(a):
(08-15-2020, 15:41)ZombieNinja365 napisał(a): Chodzi o to żeby w administracji byl ktoś kto GRA. Tyle razy pisaliście że ciężko jest ogarnąć wszystkie wątki, skargi i tak dalej a nie chcecie zrekrutować  więcej osób, wystarczy ktoś kto ma dobrą opinię, nie cheatowal i nie oszukiwał a gra często na serwerze. Ktoś kto często wchodzi widzi xraye,  cheaty i tym podobne.....

Czyli najlepszym sposobem byłaby ankieta na serwerze, w której gracze wybieraliby wytypowanego kandydata na admina. Jednak nie wiem czy  byłoby to potraktowane poważnie, byłyby pewnie przekupstwa itp

Nie po prostu niech cichy i ekipa modów wybierze osobę która 
Pierwsze primo : jest aktywna na serwerach i forum 
Drugie primo : cieszy się bardzo dobrą opinią u graczy
Trzecie primo : nie miała żadnego bana za cheaty lub oszustwa

Dodatkowo wybrałbym kilka takich osób bo 1 osoba to jest nic, można dać przecież komuś na próbę, jeśli się nie sprawdzi to odebrać uprawnienia...

Ciekawe czy jest taka osoba XD
#35
sa na nie bo go nie lubia i tyle

obecnie nie ma lepszego kandydata wiec
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#36
#Frisknaadminaanieh3zquu
i tego sie trzymajmy
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#37
Skoro nikt sie nie odzywa to juz h3zquu zostal adminem?
Pozdrawiam
Niedostępny
#38
kvpą a nie adminem, skoro nie ma odzewu to dla mnie jednoznaczną odpowiedzią jest- nie.
#39
Jestem za
#40
jak najbardziej za #h3zquunaadmina Big Grin
Pozdrawiam całe Sky-land.pl   Big Grin  






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości