#h3zquunaadmina
#21
Jestem na nie
#22
(08-15-2020, 08:34)keinettgaming napisał(a): Jestem na nie
Dzieci i ryby głosu nie mają.

Uzasadnij dlaczego jestes na nie.
MEFEDRON


Niedostępny
#23
Wiesz ile on miał banow pozatym bardzo często wdaje sie w kłótnie
#24
(08-15-2020, 09:34)2115Ricky napisał(a):
(08-15-2020, 08:34)keinettgaming napisał(a): Jestem na nie
Dzieci i ryby głosu nie mają.

Uzasadnij dlaczego jestes na nie.

dlaczego osoby bedace na nie musza uzasadnic swoj glos a te, ktore sa na tak nie musza? Enderman
#25
(08-15-2020, 09:38)keinettgaming napisał(a): Wiesz ile on miał banow pozatym bardzo  często  wdaje sie w kłótnie
Wiesz kiedy on mial ostatniego bana? No właśnie a Hub ile miał? A co do kłótnij to poproszę o jakis dowodSmile

(08-15-2020, 09:45)_CBS napisał(a):
(08-15-2020, 09:34)2115Ricky napisał(a):
(08-15-2020, 08:34)keinettgaming napisał(a): Jestem na nie
Dzieci i ryby głosu nie mają.

Uzasadnij dlaczego jestes na nie.

dlaczego osoby bedace na nie musza uzasadnic swoj glos a te, ktore sa na tak nie musza? Enderman
A dlaczego jest na nie? Bo go nie lubi? Czy to musi być powod do tego żeby nie mógł zostać członkiem administracji?
MEFEDRON


Niedostępny
#26
(08-15-2020, 09:38)keinettgaming napisał(a): Wiesz ile on miał banow pozatym bardzo  często  wdaje sie w kłótnie

imho jeden osobnik jakoś miał więcej banów ode mnie i się dostał, ale ok, wolnosc slowa. Dodatkowo dołączę się do Ricky, "na nie" bo nie lubimy się, dobrze o tym wiesz, ale mnie to nie obchodzi, tylko wolałem odpowiedzieć na twoje uzasadnienie. :p a o kłótniach to się mylisz.
#27
również jestem na nie, ciągłe wybranianie się tekstem "INNY OSOBNIK MIAŁ WIĘCEJ BANÓW A BYŁ POMOCNIKIEM" już mi się przejadło i taka postawa jest żałosna
gdyby panowała inna atmosfera to może teraz nie byłoby takiego problemu, pozdrawiam ciepło
#28
no ale wy nie mozecie zabronic mu byc na nie xD nie lubi cie wiec raczej nie bedzie popieral ciebie jako moderatora i nie ma w tym nic dziwnego tak samo jak w tym, ze osoby, ktore cie lubia sa za.
argument, ze hub mial wiecej banow jest totalnie bez sensu i nie wiem dlaczego go uzywacie, ale skoro tak to #zabijakapl1337team
#29
Różnica między mną a matim jest taka że większość moich banów była potem wyjaśniana, gdyż te często okazywały się mylne. Co do wątku, nie wiem czy potrzebny jest kolejny admin który głównie gra na classicu. Argumenty, że gdyby grał admin byłoby więcej graczy są smieszne Big Grin liczy się dążenie do celu, nowe wyzwania, rankingi itp
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#30
Chodzi o to żeby w administracji byl ktoś kto GRA. Tyle razy pisaliście że ciężko jest ogarnąć wszystkie wątki, skargi i tak dalej a nie chcecie zrekrutować więcej osób, wystarczy ktoś kto ma dobrą opinię, nie cheatowal i nie oszukiwał a gra często na serwerze. Ktoś kto często wchodzi widzi xraye, cheaty i tym podobne.....
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości