mk
#1
Cześć, wczoraj dostałem bana za multikonto. Grałem z kuzynem (pociagcaRGO) co zgłaszałem _CBSowi jak jeszcze był moderatorem. Zapytałem _CBS dlaczego dostałem bana, on napisał, że od Boczka za multikonto. _CBS napisał do Boczka a Boczek odpisał, że ja i pociagcaRGO wyszliśmy zaraz po jego wejściu a mieliśmy takie samo IP - zrozumiałe, za co dostałem bana, jednak _CBS napisał mu, że było zgłaszane kuzynostwo, na co Boczek odpisał "aha okej" - ban nadal nie został zniesiony.
Mam nick zSebq.
daj muzyce kołysać cie 
płyn na fali nie zmieniaj się Heart
#2
z mojego punktu widzenia powienines miec pretensje tylko i wylacznie do Cbs, ktory jakis czas temu sam wymyslil (chyba) liste zgloszonych jako rodzenstwo kont, ale nie wiedziec czemu Cie do niej nie wpisal.
nie wiem tez dlaczego Cie nie odbanowal skoro jak wyzej zacytowales odpisalem "ok". wydaje mi sie, byl na serwerze i mial jeszcze uprawnienia.
//edit 22:22 uprawnienia masz nadal.
#3
(08-09-2020, 20:42)Boczek napisał(a): z mojego punktu widzenia powienines miec pretensje tylko i wylacznie do Cbs, ktory jakis czas temu sam wymyslil (chyba) liste zgloszonych jako rodzenstwo kont, ale nie wiedziec czemu Cie do niej nie wpisal.
nie wiem tez dlaczego Cie nie odbanowal skoro jak wyzej zacytowales odpisalem "ok". wydaje mi sie, byl na serwerze i mial jeszcze uprawnienia.

gdzie jest ta lista i kto ja aktualizuje? 
dlatego, ze tutaj od kilku lat panuje zasada, ze ub daje ten, kto banuje - dla mnie "ok" oznacza przyjecie do wiadomosci, nie zgode na odbanowanie.
>to nie multikonto
>aha okej
no jak ty bys to rozumial? xD

rozumiem, ze skrupulatnie wpisujesz na te liste wszystkie osoby zglaszane jako rodzenstwo
#4
(08-09-2020, 20:46)_CBS napisał(a): gdzie jest ta lista i kto ja aktualizuje? 
dlatego, ze tutaj od kilku lat panuje zasada, ze ub daje ten, kto banuje - dla mnie "ok" oznacza przyjecie do wiadomosci, nie zgode na odbanowanie.
>to nie multikonto
>aha okej
no jak ty bys to rozumial? xD

rozumiem, ze skrupulatnie wpisujesz na te liste wszystkie osoby zglaszane jako rodzenstwo

oczywiscie, ze skrupulatnie prowadze rejestr osob zglaszajacych swoje rodzenstwo do mnie na pw. jak inaczej pozostali czlonkowie administracji mieli by wiedziec kto byl zglaszany u mnie na discordzie czy snapchacie? lista znajduje sie w panelu moderatora i swego czasu wysylalem ja rowniez Anastii, ktora z powodu braku uprawnien moderatora na forum nie posiadala do niej dostepu.
w takim razie zaszlo nieporozumienie i zle sie zrozumielismy.
idac tokiem rozumowania "winny sie tlumaczy" postaram sie po krotce wytlumaczyc motywy mojego dzialania. wczorajszego dnia, okolo godziny 23:05 wszedlem na serwer, od razu wlaczylem vanisha i stalem chwilke na spawnie. nie minela nawet minuta, a odwiedzil mnie gracz o nicku pociagcaRGO, co wydalo mi sie conajmniej niepokojace, bo przeciez bylem na vanishu, wiec w jakim celu ktos mial by mnie odwiedzac? pomyslalem, ze temu graczowi grozi jakies niebezpieczenstwo skoro probuje uciec na moja dzialke. stwierdzilem, ze teleportuje sie do rzeczonego uzytkowinika by uratowac go z opresji, jednak zdazyl on juz wyjsc z serwera. niewiele myslac postanowilem zbadac ta sprawe i po chwili doszedlem do zdumiewiajacych wniaskow. mianowicie ip graczy zsebq oraz pociagcaRGO okazaly sie takie same! co jeszcze dziwniejsze oboje byli na serwerze w tym samym czasie, oraz razem opuscili serwer. o godzinie 23:06 zbanowalem go za multikonto na 4 dni jak kazdego innego gracza, ktory w moim odczuciu korzysta z dwoch kont. w tym jak i w wielu innych przypadkach nie mam czasu na zweryfikowanie pewnych podejrzen dlatego, ze gracze wychodza z serwera jak mnie widza. takie postepowanie niesety nie oddala nikogo od bana, a tylko budzi we mnie kolejne watpliwosci. w tym przypadku bana otrzymala niewinna osoba.. musicie jednak mi uwierzyc, ze wiekszosc banow. ktore nakladam sa niezaprzeczalnie sluszne.
odbanowalem Sebq oraz jego jeszcze nieokreslonego czlonka rodziny.
#5
nie zrozumielismy sie. ja w pelni rozumiem sytuacje, za ktora go zbanowales - sam zrobilbym tak samo. nie rozumiem jednak, dlaczego po tym jak napisalem do ciebie gracz nie zostal odbanowany. a, no i prosilbym cie o screena z tej listy rodzenstw, bo jeszcze wczoraj bylo na niej kilka nickow a ty przed chwila sprzedziles ponad 15 minut w panelu moderatora

a anastii liste wyslales bo zbanowala przez przypadek rodzenstwo.


tak czy inaczej, zsebq odbanowany, cel osiagniety, prosze o zamkniecie tematu (w imieniu autora) - tak w tym momencie zglaszam, ze ja i zsebq to rodzina i mozemy miec to samo ip, prosze rownoczesnie o nie banowanie nas za multikonto
#6
rozumiem Twoje podejrzenia. podczas pisania postu mialem chyba otwarte dwie karty w przegladarce, stad wynika moja pozornie dluga obecnosc w panelu moderacji.
[Obrazek: f7xmPjK.png]
#7
mozesz zamknac temat, dziwi mnie jednak, ze od ponad roku zglosilo ci sie tylko 10 par osob, ktorych masz nie banowac - oliwke i patke sam dopisywalem rok, jak nie wiecej temu (z tego co pamietam), a jesli nie, to intro i marte juz na pewno

(08-09-2020, 21:17)Boczek napisał(a): rozumiem Twoje podejrzenia. podczas pisania postu mialem chyba otwarte dwie karty w przegladarce, stad wynika moja pozornie dluga obecnosc w panelu moderacji.
[Obrazek: f7xmPjK.png]

sprawdzilem, w statusie na profilu pojawia sie ostatnia otwarta karta. mam wiec zrozumiec, ze najpierw zaczales pisac post a pozniej otwarles panel moderatora? dodatkowo pisanie tego postu musialo zajac ci ponad 15 minut (napisales jedno zdanie i wstawiles screena)

+ nadal nie dopisales zsebq i pociagcargo do listy

+ napisales uzytkownika przez "rz" - ale to pewnie jakas ironia, ktorej znowu nie zrozumialem. "zdążyć" drogi Boczku rowniez piszemy przez ż, nie rz
#8
nawet jesli spedzilem 15 minut w panelu moderatora nic to nie zmienia. moglem byc w toalecie, robic kolacje, karmic dziecko, wybierac kolejna misje w grze shakes and fidget lub po prostu siedziec na serwerze z wlaczona karta. teraz sam nie pamietam jak bylo i nie wytlumacze Ci dlaczego spedzilem 15 minut w panelu moderatora. nie moge tez zaprzeczyc, ze tak nie bylo, jednak zapewniam Cie, ze w notatkach nic sie nie zmienilo.
zsebq i pociagcargo nie byly zglaszane mi na pw, wiec jasnym jest, ze ich na ta liste nie wpisalem. teraz wystarczy uzyc opcji "szukaj" na forum, aby kiedykolwiek w przyszlosci odnalezc ten watek i dowiedziec sie, ze Ci gracze to nie multikonto.
+napisalem tez "nie wiele", poprawie te bledy.
#9
hm, jeszcze 25 minut temu napisales, ze miales otwarte karty podczas pisania postu, ale teraz juz nie pamietasz jak to dokladnie bylo?
no ale skoro mnie zapewniasz, to moge spac spokojnie. mozna ostatecznie zamknac
#10
jedno nie wyklucza drugiego. istotnie mialem wlaczone forum prawdopodobnie w wiecej niz jednej karcie jeszcze zanim zaczalem pisac post, wiec dalej nie widze powodu Twojej frustracji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości