Banv2
#1
CBS skoro zmienia sie nick na premce to sie zmienie i nick na servie nie rozumiesz?

wiec nw czy to taki dowod ze sie przyznalem

miałem włama wiec chce ub
[Obrazek: rsfeLrz.png]
#2
(08-07-2020, 13:35)DameKv napisał(a): CBS skoro zmienia sie nick na premce to sie zmienie i nick na servie nie rozumiesz?

wiec nw czy to taki dowod ze sie przyznalem

miałem włama wiec chce ub

zawiniles masz bana, proste
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
haha zawiniłem ze nie grałem wtedy i mialem wlama haahahah typie zrozum co piszesz
[Obrazek: rsfeLrz.png]
#4
(08-07-2020, 13:37)DameKv napisał(a): haha zawiniłem ze nie grałem wtedy i mialem wlama haahahah typie zrozum co piszesz
ale ty sam sie teraz przyznales, ze miales wiele innych kont, wiec tak czy inaczej robiles multikonta xd, tak napisal cbs, wiec wiem co pisze
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
To co mam robić jak zmieniłem nick na premce typie haha potem te konta byly nie aktywne wiec po co sie sapiesz

ostatnie raz co na innym koncie niz na DameKv grałem to bylo przed 15.01.2020, 18:34:12 haha
[Obrazek: rsfeLrz.png]
#6
(08-07-2020, 13:42)DameKv napisał(a): To co mam robić jak zmieniłem nick na premce typie haha potem te konta byly nie aktywne wiec po co sie sapiesz

mk byly tworzone, wiec ban sluszny
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#7
Bany z konta na konto się przypisuje. Zmiana nicku nic ci nie daje, oprócz nicku. Widocznie z własnej głupoty zostałeś zbanowany i tyle.
A o zmianie nicku informuje sie administracje.
#8
Typie dostałem bana na kilka dni za multikonto co w tym dniu nawet nie grałem i nigdy takiego nicku nie mialem

a na poprzednich kontach nie miałem bana przeciez jeszcze kilka dni temu na chwile na serva wbilem z konta DameKv typie nie wiesz to sie nie wypowiadaj ja tutaj mowie do administracji nie do zwyklych randomow z serwa
[Obrazek: rsfeLrz.png]
#9
"typie" kim ty jestes zeby nazywac innych randomami?
https://forum.sky-land.pl/showthread.php...ght=damekv
+ przyznales, ze robiles multikonta, ban nie zostanie zdjety.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości