Czarny barwnik - ekonomia serwera
#1
Dzien dobry.
Ostatnio dodany czarny barwnik (sklep) strasznie niszczy ekonomie poniewaz kosztuje zaledwie 6.5$ za sztuke.
Przed dodaniem barwnik bylo dosc ciezko zdobyc poniewaz zadko respily sie osmiernice.
Barwnik normalnie kosztowal 50-100$ za sztuke a w auto sklepach 3 diamenty za 3 sztuki.
Mysle ze zobrazowalem chociaz troche ten problem.
Proponuje wiec albo:
*Podwyzszyc cene barwnika,
*Usunac go ze sklepu.
Pozdrawiam serdecznie Ricky.
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Tutaj się zgodzę, dając prosty przykład - barwnik chodzi po 6,5$ a normalnie jest sprzedawany w granicach 50-100$. Diament kosztuje w sklepie 500$ a jest sprzedawany w granicach 80$. Jest różnica? Jest i to spora. Proponowałbym cenę barwnika 250$, albo już równe 200. Bo idąc tym śladem równie dobrze można sklepy w całym sklepie zmodernizować.

W ostateczności zamiana na morskie lampy , lub coś innego
#3
(08-02-2020, 11:04)h3zquu napisał(a): Tutaj się zgodzę, dając prosty przykład - barwnik chodzi po 6,5$ a normalnie jest sprzedawany w granicach 50-100$. Diament kosztuje w sklepie 500$ a jest sprzedawany w granicach 80$. Jest różnica? Jest i to spora. Proponowałbym cenę barwnika 250$, albo już równe 200. Bo idąc tym śladem równie dobrze można sklepy w całym sklepie zmodernizować.

W ostateczności zamiana na morskie lampy , lub coś innego
Przyznam ze przydałyby sie modyfikacje w sklepie ale to moze kiedys.
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Popieram zadanie Rickiego
Psuje to ekonomie i jestem za usunieciem lub podwyzszeniem ceny Big Grin
#5
Jestem za aby to w ogóle wywalić, pco nam to skoro można zdobyć? Wydaje mi się, że to niszczy ,,Ekonomie serwera''
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#6
Popieram, do tej pory trzeba było godzinami pływać po oceanie, w tym momencie wystarczy śmieszne $6.50...
#7
Jestem za
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#8
Jestem za podwyzszeniem ceny do 200$.
Niedostępny
#9
a potem sie dziwicie dlaczego jestem na nie w wiekszosci propozycji, chcieliscie barwnik w sklepie, to macie.
skoro juz zostalo dodane po 6.5$ za sztuke, to nie zmienie tej ceny, poniewaz wiele osob moglo juz zakupic ten barwnik i w ten sposob stana sie bardzo bogaci.
cena zostanie taka jaka jest, przedmiot stanie sie mniej unikatowy i bedzie bardziej powszechny na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości