ban
#1
siemanko, za co banik tym razem? 
https://imgur.com/a/cO5fqPi
#2
wczesniej zostalas zbanowana za wielokrotna obraze administracji i uzywanie wulgarnych slow, a teraz za multikonto i zasmiecanie forum.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(07-31-2020, 16:50)Cichusek napisał(a): wczesniej zostalas zbanowana za wielokrotna obraze administracji i uzywanie wulgarnych slow, a teraz za multikonto i zasmiecanie forum.

nie administracji- tylko ciebie

to 'multikonto' to moje pierwsze konto, na którym miałam przyjemność rozpocząć swoją przygodę na twoim serwerze

przepraszam bardzo, ale czy wyrażenie własnego zdania i przemyśleń jest zaśmiecaniem forum? czy pisanie prawdy to zaśmiecanie forum? dlaczego nie możesz nic zrobić w kierunku rozwoju serwera i forum, mamy XXI w. powinniśmy się rozwijać, a nie stać w miejscu, powinieneś mieć otwarty umysł na pomysły graczy i wdrażać swoje własne inicjatywy.

fakt- może wierszyk nie był zbyt miły

wczoraj chciałam załatwić sprawę dyplomatycznie, zmieniłam swój stosunek o 180°, ale najwidoczniej dla ciebie to była forma ataku, lub próba wyzbycia się mnie. przykro mi, że jestem tak traktowana, nie chciałam źle.
#4
Jeżeli piszesz posty które nie mają sensu to są uznawane za zaśmiecanie forum
Tak btw, Właściciel servera nie zalicza się do administracji? XD

Wiem data
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#5
nie maja sensu? jesli nie znasz całego kontekstu to proszę o niewypowiadanie się w sprawie.

mam specjalna oferte nie do odrzucenia- wez tam mamuski zapytaj czy nie potrzebuje pomocy, pokoj ogarnij, a nie odkopujesz moje gowno, ktore juz mialo final
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości