/nether
#11
(07-27-2020, 20:48)CBŚ napisał(a):
(07-27-2020, 20:29)Nacpany napisał(a): Na nie. Zwykłe lenistwo

co masz na mysli piszac lenistwo? to samo co z nie dodaniem skupu po 64 sztuki? moze usuniemy /dzialki skoro jest teleport na spawnie?

Mozna usunac /dzialki bo ja i tak korzystam z teleportu na spawnie/ Lenistwo = wikipedia
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#12
(07-27-2020, 20:57)Nacpany napisał(a):
(07-27-2020, 20:48)CBŚ napisał(a):
(07-27-2020, 20:29)Nacpany napisał(a): Na nie. Zwykłe lenistwo

co masz na mysli piszac lenistwo? to samo co z nie dodaniem skupu po 64 sztuki? moze usuniemy /dzialki skoro jest teleport na spawnie?

Mozna usunac /dzialki bo ja i tak korzystam z teleportu na spawnie/ Lenistwo = wikipedia

czyli ty nie korzystasz, wiec usunmy dla kazdego?
troszke osmieszyles sie piszac lenistwo = wikipedia, bo wykazales, ze nie wiesz na czym polega znak rownosci (ucza tego w 1 klasie podstawowki)
poza tym nie wiem jakim prawem wypowiadasz sie na temat lenistwa, skoro miales tyle banow za cheaty, w tym za xraya
#13
Żadne lenistwo, tylko ułatwienie życia.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(07-27-2020, 11:51)CBŚ napisał(a): proponuje dodac komende /nether, ktora dzialalaby tak samo jak /dzialki, tylko ze ustawiona w netherze i komenda bylaby dostepna tylko dla vipow. to umozliwiloby szybkie poruszanie sie pomiedzy netherem a dzialkami
+ jeszcze /surowcowa, portale będą trochę niepotrzebne, ale to tam szczegół
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#15
(07-28-2020, 11:18)Jawel napisał(a):
(07-27-2020, 11:51)CBŚ napisał(a): proponuje dodac komende /nether, ktora dzialalaby tak samo jak /dzialki, tylko ze ustawiona w netherze i komenda bylaby dostepna tylko dla vipow. to umozliwiloby szybkie poruszanie sie pomiedzy netherem a dzialkami
+ jeszcze /surowcowa, portale będą trochę niepotrzebne, ale to tam szczegół
Surowcowa nie posiada spawnu, tak jak m. in Nether czy też działki. Taka komenda tak średnio jest potrzebna

Ogólnie za /nether jestem za, a osoby, które piszą, że lenistwo to niech sami spojrzą jak spamili o dodanie skupu x64. I wy mowicie o lenistwie? XD.
#16
/surowcowa mogła by tepać pod te " drzwi " do teleportu Wink
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
#17
dodalem /nether, komenda uaktywni sie podczas nastepnego restartu serwera.
komendy /surowcowa aktualnie nie moge dodac, poniewaz teleport do surowcowej jest losowy i dziala tylko ze spawnu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości