Kradzież
#1
Twój nick: Koozie
Nick oskarżonego: _VanGrzesiu / Soska07
Opis sytuacji: Dzisiaj sobie odwiedzałem osoby i zwiedzałem ich wyspy. Wkońcu poszedłem do _VanGrzesiu i zacząłem zwiedzać, wkońcu weszliśmy na taką " tube " i sie spytalem co jest w środku to powiedział że spawner. Wszedłem tam i dostałem laga i wyrzuciło mnie z serwera. Wchodzę na serwer patrzę " Zginąłeś ". Idę do VanGrzesia na wyspę a on mówi że zebrał tylko wędke mimo że nie miał lejków przy spawnerze więc nie mogło to zniknąć. ~ Dlaczego oskarżam Soske ? Dlatego że ona wcześniej u niego expiła i nie wiem czy wyszła z jego wyspy po mojej śmierci czy przed. Czy jest możliwość odzyskania itemków ? ( Miałem tego nie zgłaszać ale jeden Svip powiedział mi że warto zgłosić bo gracz może zostać zbanowany a ja odzyskać itemy )
Dowód/Screen:
Brak ale podobno może dać się coś zdziałać Cry
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
#2
Bez dowodow nic nie zrobisz.
Niedostępny
#3
(07-23-2020, 10:35)JTdiro napisał(a): Bez dowodow nic nie zrobisz.

Jeden gracz mi powiedział że może uda się coś zdziałać. Np. nie da się żeby jakiś moderator lub Właściciel sprawdził tego gracza ?
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
#4
(07-23-2020, 10:39)Koozie napisał(a):
(07-23-2020, 10:35)JTdiro napisał(a): Bez dowodow nic nie zrobisz.

Jeden gracz mi powiedział że może uda się coś zdziałać. Np. nie da się żeby jakiś moderator lub Właściciel sprawdził tego gracza ?

Tak jak JTdiro bez dowodów nic nie zrobisz, a po drugie równie dobrze możesz kłamać oto chodzi ze nie ma dowodu, a po drugie te osoby te itemy mogły oddac lub sprzedać innej osobie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości