/sklep
#1
Proponuję dodać do sklepu tabliczki x64, czasem jak się sprzedaje stone'a czy cokolwiek innego czego ma się całe eq to trochę męczące klikać w tabliczkę x16. Co o tym myślicie?
#2
Jestem za. Jednak Cichy nie wspiera leniwych ludzi.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
jestem za i zgadzam sie z mieczuu
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#4
tu juz nie chodzi o wspieranie. nie ma gdzie ich postawic, chhba, ze macie jakies propozycje
#5
(07-21-2020, 08:55)CBŚ napisał(a): tu juz nie chodzi o wspieranie. nie ma gdzie ich postawic, chhba, ze macie jakies propozycje

Wystarczyłoby podwyższyć te "stragany" o jedną kratkę, ramka z itemem może być na samej górze a 3 pozostałe kratki to x64, x16 i x1. Myślę, że przyda się to wielu graczom
#6
(07-21-2020, 08:58)mycha01 napisał(a):
(07-21-2020, 08:55)CBŚ napisał(a): tu juz nie chodzi o wspieranie. nie ma gdzie ich postawic, chhba, ze macie jakies propozycje

Wystarczyłoby podwyższyć te "stragany" o jedną kratkę, ramka z itemem może być na samej górze a 3 pozostałe kratki to x64, x16 i x1. Myślę, że przyda się to wielu graczom

Raz już próbowaliśmy, jak re-build którego dalej nie ma robiliśmy. Nie wyglądało to estetycznie, a ramki muszą być na dole, bo gracze często nie ogarniają co kupują...

Jedyną opcją jest sklep w GUI, ale znając Cichego nie doda go, no bo nie będzie to bezpieczne... No chyba. że Cichusek usunie sprzedaż po 32 i wstawi 64, ale w to bym wątpił.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości