Do cichuska
#1
Panie właścicielu chyba jest problem z kupnem rang przez SMS, nikt nie może dokonać zakupu
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
wyslalem testowego smsa ze swojego telefonu i od razu dostalem zwrotny kod, z tego co widzialem to nikt od poludnia dzisiaj nie wysylal smsow.

jezeli ktos mial jakis problem z wyslaniem smsa, to prawdopodobnie niedlugo takie osoby otrzymaja swoj zwrotny kod, ale nie wiem czy cos takiego mialo miejsce, bo aktualnie jak widac wszystko dziala.


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nick : drdudeoo
Kolega próbował codziennie po kilka razy, ma na koncie ponad 18 zł i nie może kupić svipa, wysłanie nie powiodło się
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
Może mu rodzice zablokowali funkcje wysyłania smsów premium
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(07-17-2020, 22:56)ZombieNinja365 napisał(a): Nick : drdudeoo
Kolega próbował codziennie po kilka razy, ma na koncie ponad 18 zł i nie może kupić svipa, wysłanie nie powiodło się

na to nic nie poradze, jezeli nawet nie moze wyslac smsa to blad jest gdzies po jego stronie (w telefonie lub jego operatora)

smsy premium moze miec zablokowane, moze miec ustawiony miesieczny limit smsow (domyslnie jest 30zl), moglo tez mu sie cos zawiesic i moze wystarczy zrestartowac telefon
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Ok popytam, do zamknięcia
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
Jeśli mu blokuje to musi znaleźć w necie numer ( różnią się chyba u operatora ) jeśli chodzi o ten limit
np. W sieci " Plus " wysyła się sms o treści " ZABLOKUJ <kwota> " ( Kwoty to: 0, 30, 50,100,200 ) na numer 2601

Sam miałem kiedyś taki problem i tym " udało " się naprawić
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości