Ban dla igi97 oraz Sleiv
#1
Twój nick: Mr_Galamatia
Nick oskarżonego: igi97, Sleiv
Opis sytuacji: Pułapka na działce oraz kradzież.
więc walczę na pvp, dednę, i pod areną leżą moje rzeczy. więc ide po nie, był tam tylko miecz oraz zbroja, a kolega zabójcy (Sleiv) mówił, że odda resztę rzeczy. jednak po tp na jego działkę, zamiast itemów zastałem pułapkę na mnie (tłoki przed wejsciem) i przez nie stracilem zbroje Prot 3 oraz miecz Pogromca Nieumarlych 4 i ogien 2. Okazalo się, że do wszystko to pomysł igi97. Proszę zbanować obie osoby, gdyż obie posiadają pułapki na działkach. Z góry dziękuję.


Dowód/Screen: http://chomikuj.pl/wormsrobak/2013-10-27...073398.png
#2
1. Itemów raczej nie odzyskasz, bo jakby Admin raz tak zrobił to zaraz wszyscy by tak chcieli.
2. Pułapka rzeczywiście jest, ale te n00by nie potrafią dobrze zrobić i można się w ostatniej chwili uratować Wink
Niedostępny
#3
Za to nie powinno się banować tylko działki usuwać...
Nie gram od 2015, jak co znajdz mnie na steamie, /id/toyelf
#4
No coś ty Big Grin

To chyba proste, ale czasem też jest ban na kilka godzin.
Niedostępny
#5
Aktualnie gracz o nicku: dziwak ma pułapkę na graczy bo widziałem i jak dotąd żaden pomocnik go nie ukarał.
Do tego spamuje cały czas: Zapraszam na moja dzialke, parkour do wygrania diax eq enchant. Czy coś w tym stylu
#6
Klasyk Classic ;p

Więc się zastanawiam po cholerę ci pomocnicy jak nic nie robią? Jakby np. ich nicki były na kolorowo (tak jak u nas Hector i Tomsonpl) to ludzie by szli z tym do nich i nie zaśmiecali forum.
Niedostępny
#7
Gadaliśmy z Cichym o tym, wiesz Garden? On coś na to że nie zmieni tego bo byłby spam: "Admin daj coś" jakby taki pomocnik nie mógł zrobić /mute Sad
A naboru też nie zrobi, bo nie ufa ludziom czy coś takiego...
Z tym że gdyby byli ci pomocnicy, bo NAJWYRAŹNIEJ ICH NIE MA to nie byłoby idiotów którzy by robili takie pułapki na działkach... Przynajmniej nie aż tylu!
Nie gram od 2015, jak co znajdz mnie na steamie, /id/toyelf
#8
Zgadzam się z tobą Czarny
A jak Cichy nie ufa to może być na serwie i dać ochotnikowi możliwość dawania /mute i sprawdzić czy ochotnik daje /mute sprawiedliwie czy nie.
Znam serwer co gra 200 osób a jest z 20 chatmodów, 20 kidmodów, 10 modów, 5 supermodów, 5 Adminów, 2 Head adminów i 1 Właściciel.
I jeszcze nic złego serwerowi się nie stało chociaż dają na pomocników nieznajomych spoza rodziny.
#9
przeciez sa juz pomocnicy, nie biore kazdego do ekipy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Są pomocnicy, ale ich nie widać że są. Może grają na SkyBlockach, ale na Classicu nie ma chyba ani jednego, bo cały czas ktoś robi pułapki i przez godzine spamuje: Rostaje djaksy. Hoccie do mje. nje rzartuje.

Od rana dwóch kolesi zrobiło pułapki na graczy. Nie mogłem zapamiętać ich nicków bo jakieś dziwne.
Mówiłem im, że robienie pułapek na graczy jest surowo karane a oni nadal: Skacz! Na dole jest woda.
Kazałem im rozwalić pod groźbą bana ale to nic nie pomaga.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości