Czy jesteś za nową edycją?
Tak
91.18%
31
Nie
8.82%
3
34 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

pistolety - 2020 edition
#11
Jestem na tak, grając czuje się jak w 2015...
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
Najważniejsze aby zrobić coś z shotgunem i snajperką.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
Jestem na tak
#14
Jestem za, ale system poziomow mozna zostawic i tylko usunac postepy.
Niedostępny
#15
(07-03-2020, 15:20)JTdiro napisał(a): Jestem za, ale system poziomow mozna zostawic i tylko usunac postepy.

Ja jednak wolałbym taki system poziomów, jaki napisałem w którymś tam poście, czyli 1 kill = 1exp, 25 exp = 1 lvl, 50 exp = 2 lvl itd. Wtedy jest więcej zabawy na trybie.
#16
Co do nowej edycji.. Na tak
Ale ten system poziomów mi się nie podoba :]

No i nie wiem czy resetowanie każdemu poziomu to dobry pomysł - niektórzy zbierali go przez lata, lepiej go przenieść
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#17
(07-03-2020, 17:03)ZombieNinja365 napisał(a):
No i nie wiem czy resetowanie każdemu poziomu to dobry pomysł - niektórzy zbierali go przez lata, lepiej go przenieść
Na pewno tacy gracze jak FLP, Mieczuu (są w top 10) zgodziliby się na usunięcie. Większość w topie albo nie gra, albo ma perma, więc i tak czystka powinna zostać zrobiona, a w końcu to ma być nowa edycja.
#18
OCZYWIŚCIE TAK

Chociaż znając umiejętności cichego zamknie ten wątek za 3 minuty bo tak
Żal.pl
#19
przyjmuje zaklady o to czy watek zostanie olany lub zamkniety

ja juz nadziei nie mam ze cos pomoze
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#20
Cichy ogólnie myśli że na pistoletach jest wszystko spoko i ogólnie idealnie ale nie tym razem, jest źle.. Przepraszam, jest TRAGICZNIE
Żal.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości