Prison i ten nieszczęsny ratunek - Cichusek głównie do ciebie
W poprzednim wątku adricoma spotkalismy się z dużą rozbieżnością zdań a także i moim zdaniem był to słaby pomysł. Dlatego napisałem post który być może nie został jeszcze zauważony przez Cichego i innych napiszcie co sądzicie o tym. Przypominam że to NIE WYMAGA nawet 30min roboty, resztę zrobimy z ekipą prisonową. A więc :

Znalazłem złoty środek???? Numero Uno. Na stronie głównej sky landa tak jak pisze odnośnie nowego trybu jakim jest skyblock 2.0 można dodać coś w rodzaju - ,, Zapraszamy na unikatowy serwer w którym poczujesz się więzień który musi ciężko pracować by wyjść na wolność, wolność która daje niesamowite możliwości i nikt do końca nie wie jak tam jest :o,,. Druga sprawa która też nie zajmie wiele a zawsze pomoże to swego rodzaju wytłuszczenie jakoś trybu prisona przy wybraniu kompasa w lobby, może to być nawet zwykle danie strzałek i napis -,, unikatowy tryb,,. I 3 ostatnia rzecz to po prostu zrobić jakiś event dla każdego nowego gracza - dać na przykład kilka kodów na vipa ( nie musi ich być wiele) my z naszą ekipą możemy zrobić duży event. Razem z MRsebaa i innymi mamy na pęczki tych diamentów i innych surowców więc taki event na spawnie gdy złoży się na niego kilka osób na pewno zrobiłby furorę. O nim też można napisać na głównej stronie skylanda - zaplanować datę i godzinę a ja się umowie z chłopakami na discordzie kiedy będzie wygodnie.

Pomyślcie nad tym - dobrze by było gdyby prison znów wrócił do łask [Obrazek: smile.png]
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz
Prison się znudził, bo wszyscy wszystko zdobyli, Takie informacje nic nie dadzą, a jedynie wkurzą graczy podobnych trybów (pistolety, skygrid, waterblock | podobnych - chodzi o listę osób grających). Jedynym sensownym pomysłem, jest prison 2.0 na 1.15, ale jak Cichusek miałby robić z każdego trybu wersję 2.0, to już wolałbym nową edycję na Prisonie, 5/6 lat - to dużo czasu na uzbieranie Wolności, a pewnie nowa edycja dałaby temu trybowi znowu kopa. Na 1.15 z pewnością Prison byłby ciekawszy, bo nowe możliwości, typu np. plugin na jail, ale to już wola Cichuska (znając życie będzie "NIE.").
Eventy też nic nie dadzą, bo wszyscy mają prawie wszystko xd.
[Obrazek: T6WqMLg.png]
złoto.
  Odpowiedz
Cichusek nie zgodził się na nową edycję prisona już 193838 razy więc bez sensu znowu poddajesz ten pomysł. Tutaj czekam na jego wypowiedź tylko dotyczącą tego wątku zważywszy że nie chcą nic robić z tym trybem. A takie coś nie zajmie dużo czasu a ZAWSZE pomoże
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz
Czy ja wiem czy to 'wytłuszczenie' trybu prison coś da... Ale może warto byłoby spróbować, jednak z tymi jak to nazwałeś "niesamowitymi możliwościami" to takie trochę meh, bo bycie na wolności nie daje "niesamowitych możliwości", no ale jak miałoby to cokolwiek dać Tongue
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
  Odpowiedz
jakies dziwne wyroznienia na lobby nic tutaj nie pomoga.
napisalem jakis post na fanpage przypominajacy o prisonie
  Odpowiedz
(07-03-2020, 13:58)CBŚ napisał(a): jakies dziwne wyroznienia na lobby nic tutaj nie pomoga.
napisalem jakis post na fanpage przypominajacy o prisonie

Zawsze coś :Smile
Czekam nadal na ten opis na skylandzie oraz ten event jakimś wytłuszczonym drukiem :Smile
Będę obserwowałem codziennie czy ilość graczy wzrasta
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości