Kradziez na dzialce v2
#1
Moj watek zostal zamkniety i nie zdazylem na niego odpowiedziec pod komentarzami. Post zostal zle zrozumiany, wiec napisze jeszcze raz. Chcialbym po prostu by sprawdzic IP gracza zuzia438 gdzie byla ostatnio logowana i sprawdzic IP sprzed np miesiaca, czy jest roznica miedzy tymi IP czy tez nie o ile jest taka mozliwosc sprawdzenia. O nic wiecej nie prosze a to dla mnie naprawde wazne. Byc moze znalazloby sie IP w ktorym na przyklad jakis dany inny gracz gra tutaj ktory mnie okradl.
Jestem ateistą, ale niech mi dobry Pan pomoże
  Odpowiedz
#2
Uwierz, że jest mnóstwo osób, które chciałyby się dowiedzieć kto ich okradł na działce i żeby w jakikolwiek sposób je ukarać. Wiele razy jest powtarzane to samo zdania "Dodajesz na własną odpowiedzialność." Skoro tylko ona była dodana na twoją działkę, to nikt inny nie mógł Ciebie okraść.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
  Odpowiedz
#3
(07-01-2020, 14:14)_kisa_ napisał(a): Uwierz, że jest mnóstwo osób, które chciałyby się dowiedzieć kto ich okradł na działce i żeby w jakikolwiek sposób je ukarać. Wiele razy jest powtarzane to samo zdania "Dodajesz na własną odpowiedzialność." Skoro tylko ona była dodana na twoją działkę, to nikt inny nie mógł Ciebie okraść.

Ta osobe znam osobiscie i jej konto zostalo skradzione z tego co mi mowila, wiec po prostu chcialbym sie dowiedziec czy IP jest zupelnie inne, dlatego pytam sie czy jest mozliwosc sprawdzenia IP gracza zuzia438 sprzed miesiaca i z tego tygodnia by porownac czy IP jest inne czy dalej te same.
Jestem ateistą, ale niech mi dobry Pan pomoże
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości