Kradziez na dzialce
#1
Dwa dni temu zostalem okradziony na classicu. Zniknely mi wszystkie cenne itemy. Wspolwlascicielka byla zuzia438. Na poczatku myslalem, ze ona mnie okradla, lecz wyjasnilismy wszystko, gdyz ona nie mogla sie na wlasne konto zalogowac, iz pisalo ze wpisuje zle haslo. Jest mozliwosc sprawdzenia IP gracza gdzie ostatnio byl logowany? Gadajac z nia ona nie miala problemu bym pisal ten watek, wiec wierze ze ona nie okradla mnie, poza tym bardzo jej ufam, gdyz mi na dzialce pomagala duzo. Prosze pilnie o pomoc.
Jestem ateistą, ale niech mi dobry Pan pomoże
#2
Jeśli TYLKO ona była dodana to nikt inny nie mógł ciebie okraść
Żal.pl
#3
Jemu tutaj chodzi o inną sytuację. Gracz ,, x,, w tym wypadku ta Zuzia była dodana ale na jej koncie rzekomo zostało zmienione hasło. Też miałem kiedyś podobny problem ale ktoś włamał się na konto brata i ukradł surowce z mojej działki. Niestety kolego nie mając nicku osoby podejrzanej IP nic nam nie da. Musisz pogodzić się ze stratą i zbierać itemy od nowa
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
Niestety nie ty jeden masz taką sytuację, mnie także ktoś zgriefowal działkę przez co potem dostałem perma :/. Często ludzie próbują włamać się na czyjes konta dodane na bogatych działkach i chyba jedynym rozwiązaniem jest ustawianie ciężkiego hasła :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości