Proszę szanowną administracje o przeczytanie.
#1
Exclamation 
Witam, przychodzę z pytaniem: Dlaczego dostałem bana za X-ray, będąc na działce i nawet nie kopiąc? Niezły żart ze strony administracji, ale zostawiłem u was 11 złotych za vipa i spotyka mnie taka akcja. Trochę przykre.

Jakiś czas temu na starym nicku było to samo, ale odczekałem 10 dni i pogodziłem się z tym. Jeśli administracja ma mi coś do zarzucenia to proszę chociaż o jakiś dowód tego, że wykopałem jakieś surowce nielegalnie, bo takie coś to zwykłe chamstwo.

Gdyby administrator miał do mnie jakieś "ale" to powinien z zaskoczenia (bym nie miał czasu na usunięcie tych wyimaginowanych cheatów) zaprosić mnie na Discord i na aplikacji przykładowo ANYDESK sprawdzić mój komputer czy nie mam na nim zabronionych plików. A jednak zostałem bezczelnie zbanowany bez żadnego poinformowania mnie o tym, że istnieje podejrzenie dot. oszustw na moim koncie. Chyba, że ostrzeżeniem było danie mi bana na 10 dni o którym też napisałem na forum. Jednak zostałem potraktowany jak bezpański pies i wątek został zamknięty. Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności czyli osoba jest uważana za niewinna, dopóki nie zostanie jej udowodnione to, że faktycznie ma coś za uszami. Mi nic nie zostało udowodnione.

 Chciałbym aby zostały zwrócone mi pieniądze za vipa lub żeby moje konto zostało odblokowane. Jeśli żadna z wymienionych przeze mnie możliwości rozwiązania tego konfliktu nie odpowiada administracji. To proszę chociaż o tyle by zostały mi przedstawione dowody. 

Rozumiem, że w regulaminie jest punkt, że administrator ma zawsze racje. Ale mimo to proszę by szanowny Pan administrator odpowiedział na mój wątek i wytłumaczył mi jak to się stało, że zostałem obdarowany banem. 

Pozdrawiam i mam nadzieje na szybką odpowiedź od szanownej administracji, która od miesiąca nie potrafi się zmobilizować i dodać itemu do sklepu na spawnie, mowa tu oczywiście o gąbce. Ale dawać bany losowym graczom to potrafią i mają na to czas. Żenada, chyba pora po tylu latach wyłączyć serwer, albo znaleźć nowych administratorów, którzy będą mieli chęci do zajmowania się serwerem i graczami, bo widzę, że obecna administracja pozostawia sobie wiele do życzenia. Może też przydałaby się osoba do "sprawdzania graczy" o którym pisałem wcześniej. Pozdrawiam jeszcze raz i życze miłego wieczora.
#2
Jaki nick
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Nick:Romoge
#4
To konto nie jest zbanowane. Reset routera/modema powinien pomóc a jak nie to napisz mi na PW. I dobrze radzę abyś zmienił swój ton, bo niczego przedtem nie sprawdzisz a się sapiesz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości