Ratunek dla prisona
To postawcie go od nowa jak maja grac 3 osoby
  Odpowiedz
Trzeba; albo przenieść na nowszą wersję 1.12.2, lub 1.15; albo zrobić od nowa.
  Odpowiedz
Na nie
                                       Darcus Hades

Odpowiedz
Na tak.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
  Odpowiedz
Czemu to nie jest w dziale propozycji dla prisona tak btw?
Żal.pl
  Odpowiedz
(06-27-2020, 22:13)Hot16Challenge napisał(a): Czemu to nie jest w dziale propozycji dla prisona tak btw?

Przeniosłem
[Obrazek: SMB-biedny_mario.PNG]
  Odpowiedz
Znalazłem złoty środek???? Numero Uno. Na stronie głównej sky landa tak jak pisze odnośnie nowego trybu jakim jest skyblock 2.0 można dodać coś w rodzaju - ,, Zapraszamy na unikatowy serwer w którym poczujesz się więzień który musi ciężko pracować by wyjść na wolność, wolność która daje niesamowite możliwości i nikt do końca nie wie jak tam jest :o,,. Druga sprawa która też nie zajmie wiele a zawsze pomoże to swego rodzaju wytłuszczenie jakoś trybu prisona przy wybraniu kompasa w lobby, może to być nawet zwykle danie strzałek i napis -,, unikatowy tryb,,. I 3 ostatnia rzecz to po prostu zrobić jakiś event dla każdego nowego gracza - dać na przykład kilka kodów na vipa ( nie musi ich być wiele) my z naszą ekipą możemy zrobić duży event. Razem z MRsebaa i innymi mamy na pęczki tych diamentów i innych surowców więc taki event na spawnie gdy złoży się na niego kilka osób na pewno zrobiłby furorę. O nim też można napisać na głównej stronie skylanda - zaplanować datę i godzinę a ja się umowie z chłopakami na discordzie kiedy będzie wygodnie.

Pomyślcie nad tym - dobrze by było gdyby prison znów wrócił do łask Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz
(06-30-2020, 19:10)ZombieNinja365 napisał(a): Znalazłem złoty środek???? Numero Uno. Na stronie głównej sky landa tak jak pisze odnośnie nowego trybu jakim jest skyblock 2.0 można dodać coś w rodzaju - ,, Zapraszamy na unikatowy serwer w którym poczujesz się więzień który musi ciężko pracować by wyjść na wolność, wolność która daje niesamowite możliwości i nikt do końca nie wie jak tam jest :o,,. Druga sprawa która też nie zajmie wiele a zawsze pomoże to swego rodzaju wytłuszczenie jakoś trybu prisona przy wybraniu kompasa w lobby, może to być nawet zwykle danie strzałek i napis -,, unikatowy tryb,,. I 3 ostatnia rzecz to po prostu zrobić jakiś event dla każdego nowego gracza - dać na przykład kilka kodów na vipa ( nie musi ich być wiele) my z naszą ekipą możemy zrobić duży event. Razem z MRsebaa i innymi mamy na pęczki tych diamentów i innych surowców więc taki event na spawnie gdy złoży się na niego kilka osób na pewno zrobiłby furorę. O nim też można napisać na głównej stronie skylanda - zaplanować datę i godzinę a ja się umowie z chłopakami na discordzie kiedy będzie wygodnie.

Pomyślcie nad tym - dobrze by było gdyby prison znów wrócił do łask Smile

Co do eventu to i ja się dołożę.
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]
  Odpowiedz
Na nie pomysł bezsensu gralem troszke na prisonie samo nazwa mówi za siebie więzienie tam musi być ciężko ja rozumie że ten prison troche upadł ale co poradzisz prędzej trzabyłoby reklamować cały serwer niż pisać te propozycje bezsensu do prisona ;p
LWG ✊✊✊
  Odpowiedz
(07-01-2020, 10:59)LutynPL napisał(a): Na nie pomysł bezsensu gralem troszke na prisonie samo nazwa mówi za siebie więzienie tam musi być ciężko ja rozumie że ten prison troche upadł ale co poradzisz prędzej trzabyłoby reklamować cały serwer niż pisać te propozycje bezsensu do prisona ;p

Dlatego napisałem to co wyżej
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości