windy.
#1
Proponuję dodanie wind, jako środek transportu pomiędzy piętrami. Jak by to wyglądało? Robimy z kwarcu kwadrat 3x3, a w środku np. blok lapisu/diamentów, żeby za łatwo nie było. Byłoby to ciekawe rozwiązanie. Sam tutorial można dać na spawnie, przy kościele albo koło jeziorka.

Plugin: https://www.spigotmc.org/resources/simple-elevators-1-8-1-15.44462/
#2
Ciekawy pomysł.
Jestem za Big Grin
RAZ SIĘ PRZEGRYWA A RAZ SIĘ PRZEGRYWA
#3
Fajna rzecz. Tylko mam jedno pytanie. Trzeba robic platformy co iles blokow czy tylko w 2 miejscach? Bo jesli trzeba robic platformy co kilka blokow, to bardziej oplacalna jest winda z soulsandu.
Niedostępny
#4
(06-18-2020, 10:26)JTdiro napisał(a): Fajna rzecz. Tylko mam jedno pytanie. Trzeba robic platformy co iles blokow czy tylko w 2 miejscach? Bo jesli trzeba robic platformy co kilka blokow, to bardziej oplacalna jest winda z soulsandu.

Można robić po kilka bloków nad sobą dać, ale nie może być tak, że jeden jest na x: 303, a drugi na x: 304...
Powiem szczerze, że nie opłacalna jest z soulsandu, bo jednak jest szansa na uduszenie się, a takowe byłyby bardziej praktyczne.
#5
Całkiem fajna rzecz. Zastanawia mnie tylko, jakie tryby by obejmowała?
"A wtedy nadejdzie On, wypełniając nas chwałą i państwo to, bo on jest nadzieją" (#h3zquuNaModa)
#6
(06-18-2020, 10:53)Dronero napisał(a): Całkiem fajna rzecz. Zastanawia mnie tylko, jakie tryby by obejmowała?
Plugin obowiązuje wersje 1.15 - 1.8. Ja wolałbym tylko na SkyBlocku 2.0, classic i prison całkiem do tego nie pasuje, tak samo jak inne tryby (no może ostatecznie adventure, bo działki są na tzw. "wyspach").
#7
Jestem za
#8
(06-18-2020, 09:13)do h3zquu napisał(a): Proponuję dodanie wind, jako środek transportu pomiędzy piętrami. Jak by to wyglądało? Robimy z kwarcu kwadrat 3x3, a w środku np. blok lapisu/diamentów, żeby za łatwo nie było. Byłoby to ciekawe rozwiązanie. Sam tutorial można dać na spawnie, przy kościele albo koło jeziorka.

Plugin: https://www.spigotmc.org/resources/simple-elevators-1-8-1-15.44462/
Bardzo ciekawy pomysł, jestem za.
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
#9
Oczywiscie, jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#10
Może być ciekawie, za.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości