Kilofy
Witam.
Mam propozycje, zeby dodac jakies kilofy do sklepiku lepsze niz /kit kilof. Bo jednak mnie troszke denerwuje Angry to ze trzeba miec vipa lub svipa zeby uzyskac dostep do tego najlepszego kilofa. Sa tylko 2 kilofy w grze. A ja bym proponowal jednak jakies nowe. Nie koniecznie zeby te kilofy byly w sklepie tylko aby dalo sie je jakos zdobyc z rangą Gracz   Big Grin
Pozdrawiam.
RAZ SIĘ PRZEGRYWA A RAZ SIĘ PRZEGRYWA
Zawsze możesz zrobić sobie kilof 4/3. Niepotrzebne są moim zdaniem inne kilofy, a VIP powinien mieć taki dodatek, w końcu płacisz realne pieniądze za VIPa.
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
Płacisz za Vipa po to by miec kilof Tongue Tongue Tongue
(06-17-2020, 19:53)h3zquu napisał(a): Zawsze możesz zrobić sobie kilof 4/3. Niepotrzebne są moim zdaniem inne kilofy, a VIP powinien mieć taki dodatek, w końcu płacisz realne pieniądze za VIPa.
Co do tego to /kit kilof jest lepszy niż kilof 4/3.

A poza tym nie ma sensu dodawać kolejnego kilofy, tyle kilofów vipa wala się po serwerze, możesz jeden kupić i bez problemu się nim na wolność wykopać odkąd jest tabliczka do naprawy na spawnie.
Jestem na nie.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
(06-17-2020, 19:57)xCoca napisał(a):
(06-17-2020, 19:53)h3zquu napisał(a): Zawsze możesz zrobić sobie kilof 4/3. Niepotrzebne są moim zdaniem inne kilofy, a VIP powinien mieć taki dodatek, w końcu płacisz realne pieniądze za VIPa.
Co do tego to /kit kilof jest lepszy niż kilof 4/3.

A poza tym nie ma sensu dodawać kolejnego kilofy, tyle kilofów vipa wala się po serwerze, możesz jeden kupić i bez problemu się nim na wolność wykopać odkąd jest tabliczka do naprawy na spawnie.
Jestem na nie.
Nie zawsze znajdzie się osobę która ma ten kilof. Fajnie by było nawet zeby kupic jakos kilof Vipa w sklepie lub cos.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości