Znikająca działka i eq
#1
Exclamation 
Dzień dobry 

Chciałbym dowiedzieć się dlaczego znikła moja działka i ekwipunek na trybie CLASSIC. Od razu mówię, że nigdy nie byłem na surowcowej. 
Działka usunęła się 12.06.2020 r., a grałem na niej 5 dni wcześniej, czyli 07.06.2020 r. Z tego co się informuję, to działka usuwa się po 21 dniach nieaktywności,
a nie po 5

Liczę na szybką odpowiedź i wyjaśnienie tej całej sprawy, bo to naprawdę dziwne. Eye of Ender
#2
Dzialka usuwa sie po 21 dniach od postawienia jakiegos bloku. Mozliwe, ze nic nie robiles na niej i dlatego sie usunela.
Niedostępny
#3
(06-15-2020, 09:02)JTdiro napisał(a): Dzialka usuwa sie po 21 dniach od postawienia jakiegos bloku. Mozliwe, ze nic nie robiles na niej i dlatego sie usunela.

Jeżeli straciłeś ekwipunek, to prawdopodobnie albo ktoś ci się włamał na konto i działkę usunął, ekwipunek sobie przygarnął, albo podałeś komuś swoje hasło do konta. Tak też się zdarza.
#4
(06-15-2020, 09:02)JTdiro napisał(a): Dzialka usuwa sie po 21 dniach od postawienia jakiegos bloku. Mozliwe, ze nic nie robiles na niej i dlatego sie usunela.

5 dni wcześniej budowałem tam latarnie

(06-15-2020, 09:13)h3zquu napisał(a):
(06-15-2020, 09:02)JTdiro napisał(a): Dzialka usuwa sie po 21 dniach od postawienia jakiegos bloku. Mozliwe, ze nic nie robiles na niej i dlatego sie usunela.

Jeżeli straciłeś ekwipunek, to prawdopodobnie albo ktoś ci się włamał na konto i działkę usunął, ekwipunek sobie przygarnął, albo podałeś komuś swoje hasło do konta. Tak też się zdarza.

Ale nikt nie ma dostępu do mojego konta, komputera itp. . Możliwość że ktoś mi się włamał jest praktycznie zerowa
#5
nie wiem gdzie budowales ta latarnie, ale logowales sie ostatnio 12 i 10 czerwca i to by bylo na tyle, wczesniej zalogowales sie tylko 17 maja i jest to ponad (!) 21 dni, wiec wszystko dziala poprawnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości